ZORLUKLARI ÇÖZMEK İÇİN VATAN PARTİSİ MECLİS’E

ZORLUKLARI ÇÖZMEK İÇİN VATAN PARTİSİ MECLİS’E

Vatan Partisi Aydın İl Başkanlığı, Milletvekili adayları tanıtım törenini gerçekleştirdi.  Aydın şehrinin önemli isimlerini aday gösteren Vatan Partisi’nin aday tanıtım törenine yerel basın ve par...


Vatan Partisi Aydın İl Başkanlığı, Milletvekili adayları tanıtım törenini gerçekleştirdi.  Aydın şehrinin önemli isimlerini aday gösteren Vatan Partisi’nin aday tanıtım törenine yerel basın ve partililer katıldı. 


“Vatan Partisi, Türkiye’nin Sorunlarını Çözecek”
Tanıtım töreninin açılış konuşmasını Prof. Dr. Atakan Hatipoğlu, Türkiye’nin içerisinden geçtiği süreci anlattı;
“Türkiye, bütün kesimleriyle ve devletiyle bugün zorluklar içerisindedir. Ekonomik kriz ve mali dar boğaz milletimizi zorlamaktadır. Cumhur ve Millet ittifaklar Türkiye’nin bu sorunlarını çözecek konumda değildir. Vatan Partisi, Türkiye gerçekçi ve bilimsel çözümleriyle bugün milletvekili adaylarıyla karşınızdadır.”


“ABD’den korkanlar Türkiye’yi Aydınlıklara Çıkaramaz.”
Vatan Partisi Aydın 1. Sıra Milletvekili Adayı Avukat Zühre Genişel, Türkiye’nin önündeki zorlukları açıkladı;
“Türkiye bugün, büyük tehditlerle karşı karşıyadır. Doğu Akdeniz’de namlular Türkiye’ye çevrilmiştir. Suriye ve Irak’ın kuzeyinde terör örgütleriyle Türkiye mücadele etmektedir. Karadeniz’de ise Ukrayna ABD’nin kara gücü haline gelmiştir. Türkiye’yi bu cendereden ABD ve NATO’dan korkanlar çıkaramaz. Vatan Partisi bu göreve hazırdır.”


“İki İttifakta Türkiye’ye Düşman İsimleri Meclis’e sokmak İstiyor”
Vatan Partisi Aydın 2. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ali Rıza Odabaşı, Cumhur ve Millet ittifakı adaylarının suçlarını anlattı. 
“Kandil’in adayı Aydın’da seçime giriyor. Yeşil Sol Parti Aydın Milletvekili adayı, Öcalan’ın avukatı, KCK davalarından hapis cezası almış kişi, CHP İzmir 1. Sıra Milletvekili adaylarından Yüksel Taşkın, Atatürk’e hakaretleriyle bilinen Taraf gazetesi yazarı. Millet İttifakı ve ortaklarının Türkiye’nin önüne koyduğu isimler bunlar. AK Parti’de HÜDA PAR’ı meclise sokuyor. Türk Milleti bunlara cevabını meclise sokmayarak verecektir.”


“Çok Kutuplu Dünya’da ABD Kaybediyor”
Vatan Partisi Aydın 3. Sıra Milletvekili Yalçın Büyükdağlı, ABD’nin kurmaya çalıştığı düzenin sonuna gelindiği ve çok kutuplu bir dünyanın kurulduğu söyledi;
“ABD dünyanın her yerinde kaybediyor. 90’larda olduğu için “Dünya’nın jandarması” konumunda değil. Dünya, ABD’ye karşı bağımsızlık ve üretimden yan yan devletlerin güçlenmesiyle çok kutuplu bir hale geldi. Çin’in dünya ekonomisine katkısı ortadadır. Rusya, Hindistan, İran diğer Orta Asya ülkeleri bugün büyük başarılar elde etmektedir. Türkiye’de gerçek konumuna, Orta Asya ülkeleriyle bulunduğu noktada yerini almak durumundadır.”


“Vatan Partisi’nde Gençlik Vitrin Süsü Değildir.”
Vatan Partisi Aydın 4. Sıra Milletvekili adayı ve Aydın’ın en genç Milletvekili adayı Yüksek Lisans Öğrencisi Doğan Özkan’ın Vatan Partisi’nin gençliğe verdiği önemi açıkladı;
“Vatan Partisi, Türkiye’yi yönetme iddiasıyla yüzlerce genç yaşta kadrosunu aday göstermiştir. Vatan Partisi’nde gençlik diğer partilerdeki vitrin süsü değildir. Gençliğin işsizlik ve gelecek sorunları ortadadır. Bu sorunları, gençliği vitrin süsü olarak gören partiler Türkiye’yi yönetme iddiası sunan Vatan Partisi çözer”
Vatan Partisi’nin diğer milletvekili adayları ise sırasıyla; 5. Sırada Emekli Öğretmen Bahattin Nazlı, 6. Sırada Emekli Polis Ayşe Handan Ersin, 7. Sırada Emekli Öğretmen Hatice Koyun, 8. Sırada Emekli Okul Müdürü Mehmet Baydoğan bulunmaktadır.