YAĞMURA RAĞMEN İYİ'LERDEN COŞKULU MİTİNG

YAĞMURA RAĞMEN İYİ'LERDEN COŞKULU MİTİNG

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala Aydın İyi Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatı, Buharkent’ten Didim’e, Kuşadası’ndan Karacasu’ya her ilçelerini aralıksız sürdürüyor. 14 Mayıs Pazar günü gerç....

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala Aydın İyi Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatı, Buharkent’ten Didim’e, Kuşadası’ndan Karacasu’ya her ilçelerini aralıksız sürdürüyor.
14 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek 13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri çalışmalarını sürdüren Aydın İyi Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatı İyi Partili Milletvekili adaylarıyla ve bireysel çalışmalarla Aydın siyaset camiasında adından sıkça söz ettiriyor.
6 Mayıs’ta Aydın Atatürk Kent Meydanı’nda Meral Akşener ve Mansur Yavaş’ın katıldığı Mitingi değerlendiren Aydın İyi Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı İsmail Tabak; ‘Gerçekleştirdiğimiz miting partimizin kısa sürede ne kadar büyüdüğünün işaretidir. Yağan yağmura rağmen Aydınlı hemşerilerimiz müstakbel Başbakanımız Sayın Meral Akşener’i ve Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Mansur Yavaş’ı bağrına bastı. Kısacası 6 Mayıs’ta Atatürk Kent Meydanı’na bereket yağdı.’ ifadelerini kullandı.