ÜNLÜ TELEVİZYONCULAR GÖZÜNÜ KUŞADASI'NA ÇEVİRDİ

ÜNLÜ TELEVİZYONCULAR GÖZÜNÜ KUŞADASI'NA ÇEVİRDİ

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ekranların sevilen yüzü Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp, sunduğu ve çok yakında Star TV’de yayınlanacak olan “Vahe ile Tatilde' programına konuk oldu. Çekimle.....

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ekranların sevilen yüzü Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp, sunduğu ve çok yakında Star TV’de yayınlanacak olan “Vahe ile Tatilde' programına konuk oldu. Çekimleri Kuşadası’nda yapılan programda, Başkan Ömer Günel kentin tarihi, kültürel ve turistik değerleri ile yöresel lezzetlerini izleyicilere anlattı.

Türkiye'nin tatil cenneti Kuşadası'nın yıldızı, Belediye Başkanı Ömer Günel’in göreve gelmesinin ardından yapılan yatırım ve hizmetler sayesinde yeniden parladı. Ünlü televizyoncuların program çekimi yapmak için gözlerini çevrdiği kent, son olarak ekranların sevilen yüzü olan Vahe Kılıçarslan'ı ağırladı. Ödüllü sunucu, temmuz ayında Star TV’de yayınlanacak olan “Vahe ile Tatilde' isimli programının çekimlerini Kuşadası'nda yaptı. Türkiye'deki tatil kentlerini tanıtıldığı programa Belediye Başkanı Ömer Günel de konuk oldu. Programda, Kuşadası'nın tarihi, doğası ve kültürü en ince detaylarına kadar anlatıldı. Çekimlerin sonunda ise izleyicilere, Kuşadası'nın yöresel lezzetlerinden olan ot kavurmasının tarifi verildi.

‘KUŞADASI’NA HAYRAN KALDIM’

Yeni programının çekimlerini Kuşadası’nda yapmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirten Vahe Kılıçaraslan, “Öncelikle bizleri Kuşadası’nda misafir eden Belediye Başkanı Ömer Günel’e çok teşekkür ederim. Kuşadası Türkiye’nin tatil cennetlerinden bir tanesi. Denizi, güneşi ve plajları kadar doğası da muhteşem. Kuşadası’na hayran kaldım. Herkesi tatilini geçirmek için Kuşadası’na davet ediyorum” dedi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ise, “Kuşadası Türkiye’nin turizm başkentidir. Tatil için Kuşadası'nı tercih eden misafirlerimize birçok farklı seçenek sunuyoruz. Buraya gelen ziyaretçilerimiz güvenli ve huzurlu bir ortamda çok keyifli bir tatil yapabilirler" diye konuştu.