Son yılların en büyük gençlik konseri Aydın'da

Son yılların en büyük gençlik konseri Aydın'da

Sevilen rock grubu Duman, Bahar Konserleri kapsamında Aydın'da hayranlarıyla buluştu. Atatürk Kent Meydanı'nda düzenlenen konsere on binlerce kişi katıldı. Aydın son yılların en büyük gençlik konse...

Sevilen rock grubu Duman, Bahar Konserleri kapsamında Aydın'da hayranlarıyla buluştu. Atatürk Kent Meydanı'nda düzenlenen konsere on binlerce kişi katıldı. Aydın son yılların en büyük gençlik konserine tanık oldu.

Aydın, son zamanların en kalabalık gençlik konserine ev sahipliği yaptı. Sevilen rock grubu Duman, Aydın'da hayranları için sahne aldı. Konsere CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı ve Yönetimi, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel de katıldı. 

ON BİNLERCE AYDINLI DOYASIYA EĞLENDİ

Bahar Konserleri kapsamında Atatürk Kent Meydanı'nda düzenlenen konsere Aydınlı gençler yoğun ilgi gösterdi. Konser öncesi alana girişlerde uzun kuyruklar oluştu. On binlerce Aydınlı'nın katıldığı konserde çevre yollar vatandaşların kalabalığı nedeniyle trafiğe kapandı. 'Aman Aman', 'Senden Daha Güzel' ve ' Sor Bana Pişman Mıyım' gibi dillerde yer edinen şarkılarını seslendiren gruba, Aydınlılar çoşkuyla eşlik etti. Konser, son yıllarda Aydın'ın gördüğü en kalabalık konser olması açısından tarihe geçti.