SELENAY VE FURKAN RÜYA GİBİ BİR DÜĞÜNLE EVLENDİLER

SELENAY VE FURKAN RÜYA GİBİ BİR DÜĞÜNLE EVLENDİLER

Aydın’ın tanınmış esnaflarından Barbaros Ekmek Fabrikası İşletme sahibi; Seniha/Mustafa Barbaros çiftinin moda tasarımcısı kızı Selenay Barbaros ile İzmir’in tanınmış ailelerinden Ayten/İbrahim Ar....

Aydın’ın tanınmış esnaflarından Barbaros Ekmek Fabrikası İşletme sahibi; Seniha/Mustafa Barbaros çiftinin moda tasarımcısı kızı Selenay Barbaros ile İzmir’in tanınmış ailelerinden Ayten/İbrahim Arslan çiftinin Polis Memuru oğulları Furkan Arslan; Kuşadası’nda düzenlenen rüya gibi bir düğün töreniyle evlendi.

Aydınlı moda tasarımcısı Selanay Barbaros ile Çeşme Asayiş Ekipler Amirliği’nde görevli Polis Memuru Furkan Arslan, üç yıl önce Çeşme’de başlayan aşklarını muhteşem düğün töreniyle taçlandırarak dünya evine girdiler. Tanışmalarının ardından kısa sürede aşka dönüşen arkadaşlıkları sonrası, geçen yıl yapılan nişan töreninin ardından hafta sonu Kuşadası Bahçe Weedding Event’te düzenlenen düğün töreni ile aşklarını taçlandırarak sevenleriyle doyasıya eğlendiler.

GENÇ ÇİFT DANSLARIYLA BÜYÜLEDİ

Kuşadası’nda dillere destan bir düğün töreniyle dünya evine giren genç çiftin hazırladıkları dansları düğüne katılan davetlileri büyüledi. Damat Furkan Aslan’ın tek başına oynadığı Zeybek oyunu ise düğüne damgasını vurdu. Oldukça kalabalık düğünde gençlerin arkadaşları bir an olsun pisti boş bırakmayarak, eğlenceli bir akşam geçirdiler.

Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin nikâhı, Kuşadası Belediyesi Nikâh Memuru tarafından kıyıldı. En ince detayların bile düşünüldüğü muhteşem bir organisazyon ile gerçekleştirilen nikâhın ardından ilk danslarını yapan genç çifti davetliler de yalnız bırakmadı. Kuşadası Duru Organizasyon tarafından organize edilen düğünün fotoğrafları ise Mehmet Özer imzası taşıyor. Genç çift ilk danslarının ardından İzmir Düğün Dansları Zeybek Ekibi ile davetlilere unutulmaz bir gösteri sundu. Zeybek ekibi ile birlikte sahneye çıkan Damat Furkan Arslan’ın performansı alkış aldı.

ÖZEL TASARIM GELİKLİĞİ GÖZ KAMAŞTIRDI

Gültekin Moda Evi tarafından tasarlanarak özel dikilen gelinliği ile göz kamaştıran Selanay Barbaros’un saç tasarımı ise Salon Ambiance tarafından yapılırken, makyajı Şehriban Yaylalı tarafından yapıldı.

Genç çiftin ise balayı için İtalya’yı tercih ettikleri öğrenildi.

OLAY AYDIN GAZETESİ olarak bizde genç çiftlere mutluluklar dileriz.