ŞEHLER DÜĞÜN SALONU YENİLENİYOR

ŞEHLER DÜĞÜN SALONU YENİLENİYOR

Modern bir Çine için aralıksız çalışan Çine Belediyesi, kente yeni ve modern projeler kazandırırken mevcut tesisleri de yenileyerek vatandaşlarının konforu ve rahatı için hizmet vermeye...

ŞEHLER DÜĞÜN SALONU YENİLENİYOR

Modern bir Çine için aralıksız çalışan Çine Belediyesi, kente yeni ve modern projeler kazandırırken mevcut tesisleri de yenileyerek vatandaşlarının konforu ve rahatı için hizmet vermeye devam ediyor.

C sahipliği yapan Şehler Düğün Salonu’nda, mutfak bölümü baştan sona yenilenerek düğün sahiplerinin kullanımına sunulacak. Soğutma sistemi, elektrik tesisatının da bakımdan geçirileceği salonda tuvaletler ve lavabolar da yenilenecek. Bakım ve onarım çalışmalarının ardından daha modern ve kullanışlı hale gelecek Şehler Düğün Salonu, yeni sezonda da vatandaşların hizmetinde olacak.

“VATANDAŞLARIMIZA HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

İlçeye yeni tesisler kazandırmak için projelerini hayata geçiren Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer çalışmaları yerinde inceleyerek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Cumhuriyet Oteli ve Cumhuriyet Parkı’nın ilçeye kazandırılması için çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirten Başkan Enver Salih Dinçer, “İlçemize yeni sosyal tesisler kazandırırken, mevcut tesislerimizi ihmal etmiyoruz. Vatandaşlarımızın en mutlu günlerinde yanlarında olmak için çalışmalarımız sürüyor. Tesislerimizi Ramazan ayında yeniliyor, yeni sezonda yeni konseptimizle vatandaşlarımıza hizmet etmek için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.