SAVAŞ’TAN CHP’Lİ BELEDİYELERE MAAŞ ÇAĞRISI: “Emekçi kardeşlerimizin maaşlarını ödeyemeyecek hale getirilmesini kabul edemiyorum.”

SAVAŞ’TAN CHP’Lİ BELEDİYELERE MAAŞ ÇAĞRISI: “Emekçi kardeşlerimizin maaşlarını ödeyemeyecek hale getirilmesini kabul edemiyorum.”

AK Parti Aydın milletvekili ve KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin işçilerin alın teri hakkı olan maaşları.....

HABER: HAYRİYE İLİKSİZ

AK Parti Aydın milletvekili ve KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin işçilerin alın teri hakkı olan maaşlarını ödeyememesini eleştirdi. 

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş sosyal medya hesabı üzerinden CHP’li belediyelere seslenerek, çalışan işçilerin haklarının ivedilikle ödenmesi gerektiğini belirtti. 

Savaş sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "CHP'li belediyelerin, kendi çalışanı olan emekçi kardeşlerimizin maaşlarını ödeyemeyecek hale getirilmesini kabul edemiyorum. Durumun bu hale gelmesine gönlüm razı değil. Değerli Hemşehrilerim, konuyu sizlerin vicdanına bırakıyorum.
Yandaşlarına her türlü imkanı sonuna kadar kullanan, akraba-eş-dost tanıdık herkesi Belediye'de işe alırken gösterilen cömertliği, işçi kardeşlerimizin alın terinden çalma gayretinde olan CHP zihniyetine sesleniyorum:
Emekçi kardeşlerimizin maaş ve kazanılmış haklarını ivedilikle ödeyin. Bu konunun takipçisi olacağımı herkesin bilmesini istiyorum. Aydınlı Hemşehrilerimizin sizin beceriksizliğinizden kurtulmasına az kaldı... Yaklaşık 7 ay sonra Allah'ın izni ve Hemşehrilerimizin desteğiyle Aydın'ımızı, Efeler'imizi ve tüm Belediyelerimizi, AK Belediyecilik ile tanıştıracak; eser ve hizmet anlayışıyla Aydın'ımızın yerel yönetim kaynaklı tüm sorunlarını çözeceğiz."