OSMANLI OCAKLARI AYDIN İL BAŞKANI AYKUT ÖZSU’DAN BAYRAM MESAJI

OSMANLI OCAKLARI AYDIN İL BAŞKANI AYKUT ÖZSU’DAN BAYRAM MESAJI

Osmanlı Ocakları Aydın İl Başkanı Aykut Özsu Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Özsu mesajında; “Ülkemiz ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duygular....

Osmanlı Ocakları Aydın İl Başkanı Aykut Özsu Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Özsu mesajında; “Ülkemiz ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların çağladığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban bayramını hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Bayramlar karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, toplumsal barışın, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı günlerdir. Bayram günlerinin sevincini akrabalarımızla, dostlarımızla, engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, huzur evindeki yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamak, milletimizle buluşma, kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini oluşturacaktır.

 

Değerli Aydınlı hemşerilerim; sevinçler, mutluluklar paylaştıkça çoğalır, acılar ise paylaştıkça azalır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Aydınlı hemşerilerimin, Kurban Bayramını en içten duygularla kutlar, bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım.” İfadelerine yer verdi.