NİHAL VE MUSTAFA MUTLULUĞA İLK ADIMI ATTILAR

NİHAL VE MUSTAFA MUTLULUĞA İLK ADIMI ATTILAR

Denizli Çivril İlçesinin tanınmış esnaflarından Kocakaplan ailesinin kızları Nihal İle Aksoy ailesinin oğlu Mustafa nişanlanarak evlilik için ilk adımı attılar. Elvan /Ali Kocakaplan çiftinin Tü....

HABER: HAYRİYE İLİKSİZ

Denizli'nin Çivril İlçesinin tanınmış esnaflarından Kocakaplan ailesinin kızları Nihal İle Aksoy ailesinin oğlu Mustafa nişanlanarak evlilik için ilk adımı attılar.

Elvan/Ali Kocakaplan çiftinin Türkçe öğretmeni kızları Nihal Kocakaplan İle Birsen/Okan Aksoy çiftinin üstteğmen oğulları Mustafa Aksoy geçtiğimiz hafta görkemli bir nişan töreniyle mutluluğa evet dediler.

Aile yakınları, dost, akraba ve genç çiftin arkadaşlarının katıldığı kalabalık davetli topluluğu genç çifte mutluluklar diledi.

Gelenek ve göreneklerin tamamının yaşatıldığı nişan töreninde iki ailede geleneksel nişan bohçası hazırlayarak kalabalık tören eşliğinde sundular.

Nişan merasiminde kendilerini yalnız bırakmayan ve mutluluklarını paylaşan tüm davetlilere teşekkür eden Okan Aksoy: “Evlatlarımızın mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan akraba, dost ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Allah herkese böyle mutluluklar yaşatsın. İnşallah düğün mutluluğumuzu da hep birlikte yaşamayı nasip eder Allah. Biz aile olarak tekrar teşekkür ediyoruz” dedi.