MUSTAFA SAVAŞ: "Gençlerimiz geçmişte olduğu gibi bugün de iftihar ve güç kaynağımızdır"

MUSTAFA SAVAŞ: "Gençlerimiz geçmişte olduğu gibi bugün de iftihar ve güç kaynağımızdır"

Ak Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Savaş mesajında; "Gençlerimiz geçmişte olduğu gibi bugün de iftihar ve güç k....

Ak Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Savaş mesajında; "Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs, milletimizin azim ve bağımsızlık aşkının dünyaya ilan edildiği çok önemli bir gündür. Kahraman ecdadımızdan emanet aldığımız cennet vatanımızı, Cumhuriyetimizin teminatı kıymetli gençlerimiz koruyacak ve ileri taşıyacaktır. İstiklal mücadelemizin sembolü olan işte bu günün, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması gençlerimize duyulan güvenin en büyük göstergesidir.

Gençlerimiz geçmişte olduğu gibi bugün de iftihar ve güç kaynağımızdır. Milletini seven, bayrağına sahip çıkan, vatanını koruyan gençlerimiz, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan en büyük dayanağımızdır.

Milli şuur ve karakter sahibi gençlerimiz için tüm gücümüzle çalışıyor, gençlerimizin vizyonuna güveniyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerimle, aziz milletimizin ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ediyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi de şükranla anıyorum." ifadelerine yer verdi.