MİNİKLER ANNE- BABA ÇOCUK EĞİTİM MERKEZİ SAYESİNDE KÜTÜPHANE İLE TANIŞTI

MİNİKLER ANNE- BABA ÇOCUK EĞİTİM MERKEZİ SAYESİNDE KÜTÜPHANE İLE TANIŞTI

Kuşadası Belediyesi tarafından çocukların kişisel gelişimlerine ve ebeveynlerin bilinçlenme sürecine katkıda bulunmak amacıyla kente kazandırılan 'Anne-Baba Çocuk Eğitim Merkezi'nde Kütüphane Ha......

Kuşadası Belediyesi tarafından çocukların kişisel gelişimlerine ve ebeveynlerin bilinçlenme sürecine katkıda bulunmak amacıyla kente kazandırılan 'Anne-Baba Çocuk Eğitim Merkezi'nde Kütüphane Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı. 

Cafer Kotan Parkı'ndaki Güler Aydın Süzgeç Sosyal Tesisinde Kuşadası Belediyesi tarafından açılan Anne-Baba Çocuk Eğitim Merkezi'nde kütüphane haftası kapsamında çocuklara kitapları tanıtmayı ve sevdirmeyi amaçlayan atölyeler düzenlendi. Okul öncesi eğitimi uzmanları eşliğinde gerçekleşen atölyelerde çocuklar kendilerine verilen çeşitli malzeme ve boyaları kullanarak resim yaptılar. Atölye çalışmalarının ardından çocuklar Güler Aydın Süzgeç Sosyal Tesisi bünyesinde hizmete açılan Kitap ve Kütüphane Kafe’yi gezerek kendi yaş gruplarına uygun kitaplarla ve kütüphane ile tanıştılar.