Milletvekili adayı Eşin; "Aydın’daki herkesin vekili olacağız"

Milletvekili adayı Eşin; "Aydın’daki herkesin vekili olacağız"

Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) Aydın 1. sıra milletvekili adayı iş insanı Rıdvan Eşin, Atatürk Kent Meydanı’nda Aydın halkına seslendi. Eşin; “Aydın’daki herkesin vekili olacağız, birlikte başarac....

Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) Aydın 1. sıra milletvekili adayı iş insanı Rıdvan Eşin, Atatürk Kent Meydanı’nda Aydın halkına seslendi. Eşin; “Aydın’daki herkesin vekili olacağız, birlikte başaracağız birlikte yürüyeceğiz, Rabbim birliğimizi bozmasın” dedi.

Büyük Birlik Partisi (BBP)’den Aydın 1. Sıra Milletvekili adayı olan Eşin, adaylığı için Efeler ilçesi, Atatürk Kent Meydanı’nda bir basın açıklaması yaptı. “Ak Parti geçmişimiz var ve hala Ak Parti ile yol arkadaşlığımız var” diyen Eşin açıklamasında; “Ben her zaman net olmayı severim. Net olmak iyidir. Doğruluk belki kısa vadede prim yapmasa da uzun vadede doğru hiçbir zaman kaybetmez. Bir AK Parti geçmişimiz var, hala da bir yol arkadaşlığımız var. Çünkü aynı ittifakın parçasıyız. Aday adaylığı süreci açıklandığında, bana geldiler dediler “listede yoksun.” Hayırlısı olsun dedik. Çünkü biz ne olursa olsun bize ver demedik. Sadece ve sadece hayırlısını istedik rabbimden. Allah’ım bizim hakkımızda ne hayırlıysa ona hükmet dedik. Gelen netice bu olunca öptük başımıza koyduk. Dedik tamam, rabbim böyle takdir etti, sıkıntı yok, yola devam.

“AYDIN HALKININ SEÇTİĞİ VEKİL GİDECEK ANKARA’YA”

Ak Parti’den aday sıralamasına giremeyen Eşin, sonucu öğrendikten sonra eşiyle uzun zamandır yapamadığı tatile gitmeye karar verdiklerini dile getirdi. Ramazan ayı içerisinde hem tatil yapmak, hem de oğlunu ziyaret etmek için İstanbul’a gittiklerini belirten Eşin; “ uzun süredir tatil yapamadık. Malum ramazan, oğlum da İstanbul’da ziyaret edelim, hem zaman geçirelim diyerek hanıma hazırlan dedik ve yola çıktık. Buradaki arkadaşlarımıza başarılar diledik ve İstanbul’a gittik. Vardığımız günün akşamı, iftar saatinden bir saat önce bazı arkadaşlarımın yönlendirmesi ile genel merkezde yaptıkları istişareler neticesinde Büyük Birlik Partisi, Muhsin Yazıcıoğlu başkanımızın hatırası olan partiden böyle bir teklif geldi. Bu bizi oldukça gururlandırdı, onurlandırdı.” ifadelerini kullandı.

“BİRİLERİNİN VEKİLİ DEĞİL, SİZİN VEKİLİNİZ OLACAK” 

Seçimlere 27 gün kaldığını, bu süreçte çalışarak alacakları 85 bin oyla Aydın halkının iradesi olarak meclise gidebileceğini ifade eden Eşin, “Aydın halkının belirlediği adam oraya gitmiş olacak. Dolayısı ile sizin vekiliniz olacak, birilerinin vekili değil, Aydın halkının vekili, Aydın’ın vekili olmuş olacak” dedi. İhtiyaç sahibi insanlara yönelik yaptığı çalışmalardan da söz eden Eşin; “ Büyük bir sefer yolculuğuna çıkıyoruz. Allah seferimizi mübarek kılsın. Bu seferde birlikte miyiz? ” diyerek, Aydın halkından ve sevenlerinden destek isteyerek seçim çalışmalarına başladı.