MARSİAS KADINLARI ÜRETİM MERKEZİ’NDE ÜRETİM SÜRÜYOR

MARSİAS KADINLARI ÜRETİM MERKEZİ’NDE ÜRETİM SÜRÜYOR

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in hayata geçirdiği Marsias Kadınları Üretim Merkezi'nde el emeği ürünler vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor..

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in hayata geçirdiği Marsias Kadınları Üretim Merkezi'nde el emeği ürünler vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Yöresel ürünlerin uygun fiyatla satışa sunulduğu Çine Belediyesi Marsias Kadınları Üretim Merkezi hem tüketicinin hem de üreticinin yüzünü güldürüyor. Yuvarlama, salça, tarhana, toz biber, erişte, sütlü tatlı gibi el emeğiyle yapılan çok sayıda ürünün yanı sıra üreticiden değerinde satın alınan mevsimlik meyveler de Marsias Kadınları Üretim Merkezi'nde kadın çalışanların el emekleriyle reçele dönüşüyor. 

Bu kapsamda mevsimlik taptaze çilekler, Marsias'ta titizlikle işlenip reçel yapıldı. Vatandaşlardan tam not alan reçeller, uygun fiyatla raflarda yerini alırken, Marsias Restoranı da misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Paşa böreği, yuvarlama, mantı, keşkek gibi yöresel lezzetler haftanın belirli günlerinde vatandaşlarla buluşuyor.