Kürşat Başkan’a önemli görev

Kürşat Başkan’a önemli görev

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere pek çok bakanın da sık sık ziyaret ettiği Nazilli, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın Türkiye Belediyeler Birliği yönetimine girmesiyle söz...

 

NAZİLLİ, TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ YÖNETİMİNDE SÖZ SAHİBİ

31 Mayıs 2023 Çarşamba günü Ankara’da gerçekleşen Türkiye Belediyeler Birliği(TBB) Meclis Toplantısı’na katılan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan Encümen Üyesi olarak seçildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Nazilli’ye verdiği önemi her fırsatta dile getirmesi ve TBB’deki görevin Başkan Özcan’a verilmesiyle birlikte Nazilli’ye gösterilen değer bir kez daha perçinlenmiş oldu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR

Türkiye Yüzyılı Nazilli Yüzyılı anlayışıyla çalışmalarına hız katan Başkan Özcan; “Türkiye Belediyeler Birliği Encümen Üyeliği görevine bizleri layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendiye, Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye, Belediyeler Birliği Başkanımız Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’e ve tüm yönetime teşekkür eder, Nazillimize bu onura yaşatan ve bizlere bu görevi tevdi eden herkese şükranlarımı sunarım” ifadelerine yer verdi.