Köşk’te 50 Yıllık MHP’liler İyi Parti’ye Katıldı

Köşk’te 50 Yıllık MHP’liler İyi Parti’ye Katıldı

İyi Parti Aydın İl Teşkilatı, 14 Mayıs seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdürürken Aydın’ın Köşk İlçesi Ilıdağ Mahallesi’nde ki Milliyetçi Hareket Partisi’nde görev almış bir çok kişiye İyi Pa....

İyi Parti Aydın İl Teşkilatı, 14 Mayıs seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdürürken Aydın’ın Köşk İlçesi Ilıdağ Mahallesi’nde ki Milliyetçi Hareket Partisi’nde görev almış bir çok kişiye İyi Parti rozeti taktı.
2 Mayıs akşamı İyi Parti İl Başkanı Recep Taner ,Köşk ilçe başkanı Davut Yağcı, Germencik ilçe başkanı Sabahat Baltacı Toker ve Milletvekili adayı Cemal Sarı Köşk İlçesi’nin Ilıdağ Mahallesinde seçim çalışmaları esnasında Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa ederek İyi Parti ailesine katılan; Cengiz Işılak, Ahmet Tok, Musa Tanrıverdi, Mehmet Atar, Yahya Oflaz, Mustafa Mizaç, Halit Özder, Celil Kahraman, Mehmet Yaman, Halil Kahraman ve Yaşar Korkmaz’ın rozetlerini taktı.  
İyi Parti İl Başkanı Recep Taner İyi Parti’ye katılan yeni üyelerle ilgili; ‘Arkadaşlarım mevcut partilerinden istifa ederek ailemize katıldılar. Kendilerine hoş geldiniz ve güç verdiniz diyorum. Partimize daha da katılımlar olacaktır. Birlikte başaracağımıza inanıyorum. Aydın'da Millet İttifakı olarak başaracağız." İfadelerini kullandı.