JUDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA BUHARKENT VE AYDIN'A BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

JUDO TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA BUHARKENT VE AYDIN'A BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen 2023 Spor Toto Veteranlar Türkiye Şampiyonası’nda Aydın/Buharkent birincilik ödülü kazandı. 23 ilden, 13 kadın ve 96 erkek olmak üzere 109 sporcun....

HABER AVNİ ÖZSOY: Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen 2023 Spor Toto Veteranlar Türkiye Şampiyonası’nda Aydın/Buharkent birincilik ödülü kazandı.

23 ilden, 13 kadın ve 96 erkek olmak üzere 109 sporcunun yarıştığı şampiyonada Aydın/Buharkent adına yarışan judo antrenörü Unur Dalkılıç Türkiye birinciliğini elde ederek şampiyon oldu.

M8(65-69) yaş grubunda +100kg kategorisinde Türkiye 1. Olarak şampiyonluğu elde eden Dalkılıç yaptığı açıklamada; “Yarışmaya antrenörlük yaptığım Buharkent adına katıldım. Çok sevinçliyiz. Aydınımızın ve Buharkent’imizin adını tüm ülkeye duyurmak bir onurdur benim için. Bundan sonraki hedefimiz her yaş grubunda Buharken’te ödüller kazandırmak. En büyük teşekkürüm ise bizlere çalışma ortamı sağlayan ve her zaman yanımızda olan, sporcu dostu Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol Beyefendiye” ifadelerini kullandı.