İYİ PARTİLİ ERTÜRK seçimlerin son anına kadar çalışmalarını sürdürüyor.

İYİ PARTİLİ ERTÜRK seçimlerin son anına kadar çalışmalarını sürdürüyor.

Aydın İYİ Parti Milletvekili Adayı Ahmet ErtÜrk seçimlerin son anına kadar çalışmalarını sürdürüyor. Gösterdiği üstün gayret ve çalışma temposu ile Aydın İYİ Parti saflarında adeta doping etki....

Aydın İYİ Parti Milletvekili Adayı Ahmet ErtÜrk seçimlerin son anına kadar çalışmalarını sürdürüyor.
Gösterdiği üstün gayret ve çalışma temposu ile Aydın İYİ Parti saflarında adeta doping etkisi yaratan Ertürkün enerjisi vatandaşlar tarafından da takdirle karşılanıyor.
Seçim yasaklarının başlamasından bir gün önce yine sahada ve halkın arasında olan İYİ Parti Aydın Milletvekili Adayı Ahmet Ertürk ün bu kez durağı ilk olarak Sultanhisar  İlçesi oldu.
Sultanhisar Pazarında halkla iç içe çalışmalarda bulunan Ahmet Ertürk vatandaşlar tarafından da sıcak ilgiyle karşılandı.
Şu ana kadar Aydın Milletvekili adayları içerisinde en çok mesafe kat eden ve vatandaşlar esnaflar üreticiler emekçiler sanayiciler gibi meslek örgütleri gibi toplumun her kesimiyle yakın dialoglar kuran Ahmet Ertürk Sultanhisar pazar ve esnaf ziyaretini takiben Sabri Kuru isimli vatandaşın cenaze törenine  katıldı.
Cenaze töreni sonrası Umurlu mahallesinde Pazaryeri ve esnaf ziyaretlerine devam eden Ahmet Ertürk akşam ise Osmanbükü Mahallesinde kahveleri ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti ve Hem İYİ Parti hem de  millet ittifakı olarak Aydın ile ilgili gerçeklestirecekleri projeleri  anlattı.