İYİ PARTİLİ AHMET ERTÜRK HER YERDE

İYİ PARTİLİ AHMET ERTÜRK HER YERDE

Aydın’da 6 Nisan tarihinde sahalara ilk inen milletvekili adayı olarak kayıtlara geçen İYİ Parti Aydın ikinci sıra milletvekili adayı Ahmet Ertürk, girmedik sokak, elini sıkmadık vatandaş bırak.....

Aydın’da 6 Nisan tarihinde sahalara ilk inen milletvekili adayı olarak kayıtlara geçen İYİ Parti Aydın ikinci sıra milletvekili adayı Ahmet Ertürk, girmedik sokak, elini sıkmadık vatandaş bırakmıyor.

Harita Mühendisliği yanı sıra çiftçilik ve hayvancılık işletmeleri de bulunan İYİ Partili Ahmet Ertük, çiftçi-hayvancı-esnaflar başta, her kesimin sorunlarını ve çözüm yollarını en iyi bilen, üreten kesimin sesi olarak halk arasında büyük sevgi ve destek görüyor.

İYİ Partili Ahmet Ertürk’ü kendilerinden biri olarak gördüklerini belirten vatandaşlar, ‘İçimizden biri. Bizlerin sorunlarını en yakından biliyor. Aydın’da şu anda en çok adı konuşulan, şehrimizin evladı olarak kendisini çok sevdik. Kendisine bizim sesimiz, bizim sözümüz, bizim soluğumuz olarak çok güveniyoruz. İnşallah mecliste bizleri ve Aydın’ı en iyi şekilde temsil edecek’ sözleriyle, destek ve sevgilerini dile getiriyorlar.

Aydın’ın bir başından bir başına sanayide, tarlada, sokakta, pazarda, düğünde, cenazede günün her anı her yerde çalışmalarını sürdüren İYİ Partili Ahmet Ertürk’ün son durağı, Buharkent İlçesi oldu.

Burada Ziraat Odası Başkanı Naim Özdamar ve üreticileri ziyaret eden İYİ Partili Ahmet Ertürk, üreticinin sorunlarına yönelik, Millet İttifakı olarak çözüm önerilerini sundu.

Toplumun bel kemiği üretici kesimin son yıllarda adeta sürekli ezilen, horlanan, görmezden gelen bir kesim haline getirildiğini belirten İYİ Partili Ahmet Ertürk, ‘İnşallah iktidarımızda halkımızın yediği her lokmada alın terleri bulunan çiftimiz, hayvancılarımız dahil tüm üreten kesimlerin destekçisi olacağız. Tohumdan fidana yurt dışına bağımlığı sona erdireceğiz. Bereketli topraklarımızda üreten daha çok kazanacak, halkımız da temel ihtiyaçlarını en ucuz şekilde karşılayacak. Gıdasızlık yüzünden yeni nesillerimizin boylarında ve zeka gelişimlerinde büyük sıkıntılar yaşandığı, bilimsel olarak kanıtlandı. Bunun nedeni ithalata dayalı tarım politikaları. Dağından yağ ovasından bal akan Aydın gibi cennet şehrimizde dahi, çarşı-Pazar el yakıyor. Üreticilerimize vereceğimiz faizsiz kredi ve hibe destekleri ile borçlarının Millet İttifakı iktidarında sıfırlandığını, tüm üreticilerimiz görecek. Çiftçimize ayrıca mazot ve gübre desteği, en yoğun düzeyde verilecek. Üreticilerimiz desteklendikçe göreceksiniz ülkemiz tarımda yine dünyanın en önde gelen aktörlerinden biri olacak. Sözümüz sözdür. Ben de sizlerin mecliste sesi ve sözü olacağım’ vurgusuyla, halkın her kesimine projeleri ve umutlu gelecek müjdesini verdi.

Daha sonra esnafları da ziyaret eden İYİ Partili Ahmet Ertürk, ‘Özellikle liderimiz Sayın Meral Akşener, 3 yıldır tüm şehirlerimizde esnaflarımızı ziyaret ederek, tek tek sorunları not aldı. Millet İttifakı iktidarında göreceksiniz, toplumun atar damarlarından biri olan esnaflarımız da, hak ettikleri destek ve olanaklara sahip olacaklar, yaşam standartlarının yükselmesinin mutluluğunu yaşayacaklar. Projelerimizi hayata geçirebilmemiz adına, halkımızdan desteklerini esirgememelerini rica ediyoruz. Tüm vatandaşlarımızın hayallerindeki huzurlu ve müreffeh yaşama ulaşabilmeleri adına, ‘Bir Oy Kemal’e, Bir oy Meral’e’ diyoruz’ şeklinde konuştu.