İYİ PARTİ SEÇİM ÇALIŞMALARINDA DUR DURAK BİLMİYOR

İYİ PARTİ SEÇİM ÇALIŞMALARINDA DUR DURAK BİLMİYOR

Aydın’da İYİ Parti teşkilatları ve milletvekili adayları, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri için tüm hızıyla çalışmalarını sürdürüyor. İYİ Parti A.....

Aydın’da İYİ Parti teşkilatları ve milletvekili adayları, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri için tüm hızıyla çalışmalarını sürdürüyor.

İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, milletvekili adayı Ömer Karakaş ve parti yöneticileriyle birlikte çalışmalarını Bozdoğan’da sürdürdü. Esnaf ve pazar ziyareti gerçekleştiren İYİ Parti heyeti, vatandaşla sohbet etti; Millet İttifakı’nın iktidara gelmesi durumunda yaşama geçirilmesi planlanan projeleri anlattı.
İYİ Parti’nin seçim kampanyasına milletvekili aday adaylarında de destek verdiği görüldü. Bu kapsamda, Bozdoğan'daki çalışmaya milletvekili aday adayı olan Hüseyin Keçili de katıldı. Basın mesnuplarına konuşan Keçili ' Partimizi Aydın'da 1. Parti yapacağız. Tüm aday adayı arkadaşlarımız ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz." Dedi.