İhtiyar Delikanlılardan zafer yürüyüşü

İhtiyar Delikanlılardan zafer yürüyüşü

Buharkent’in düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yıldönümünde (3 Eylül. 2023 Pazar günü) Veteranlar Türkiye Judo Şampiyonu Unur Dalkılıç ile Buharkent Stat sorumlusu Haluk Deniz, Aydın il sınırın....

HABER: HAYRİYE İLİKSİZ

Buharkent’in düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yıldönümünde (3 Eylül. 2023 Pazar günü) Veteranlar Türkiye Judo Şampiyonu Unur Dalkılıç ile Buharkent Stat sorumlusu Haluk Deniz, Aydın il sınırından giriş yaparak 15 km’lik zafer yürüyüşü gerçekleştirdi.

66 yaşındaki Unur Dalkılıç’ın dördüncü, 54 yaşındaki Haluk Deniz’in ikinci yürüyüşünü gerçekleştirdiği zafer yürüyüşünü; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına gerçekleştirdiklerini dile getirdiler. Ayrıca bu yürüyüş ile tüm Şehit ve Gazilerimize şükran-minnet duygularını belirttiklerini sözlerine eklediler.

İleriki yıllarda da bu yürüyüşlerine devam edeceklerini belirten ikili, Buharkent’in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 101.yılını onur ve gururla kutladıklarını, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına Rahmet, Gazilerimize de uzun ömürler dilediklerini ifade ettiler.