HÜSEYİN AKSU’YA ÖZEL BAYRAMLAŞMAYA BÜYÜK İLGİ

HÜSEYİN AKSU’YA ÖZEL BAYRAMLAŞMAYA BÜYÜK İLGİ

22.NİSAN HABER 3- BAYRAM KUTLAMASI HÜSEYİN AKSU’YA ÖZEL BAYRAMLAŞMAYA BÜYÜK İLGİ Aydın’ın efsane Belediye Başkanı Hüseyin AKSU , Bağımsız Milletvekilliği sürecinde kendisin.....

Aydın’ın efsane Belediye Başkanı Hüseyin AKSU , Bağımsız Milletvekilliği sürecinde kendisine özel bayramlaşma usulu ile yine takdir ve ilgi topladı. Resmi Bayramlaşmaları, protokol iftar yemeklerini tercih etmediğini açıklayan AKSU, Seçim arabasının üzerinden halkı selamlayarak bayramlaştı. Halkın inanılmaz desteği sokaklara yansıdı. Aksunun seçim otomobilini durduran vatandaşlar sevgi gösterilerinde ve övgülerde bulundular.  

 

Bu sevgi ve desteğin kendisinin hizmet arzusunu arttırdığını ve kendisini Meclise taşıyacağını ifade eden AKSU , “bu kadar büyük ilginin kaynağı yaptığımız hizmetler ve halkın içinde olmamdır” dedi.  İnsanları yüzü ve makamı unutulur, ama halkımız gerçekten ilgiye o kadar hasret kalmışki, Sİyasetçiler giderek halktan uzaklaşmışlar. Liderlerin peşine düşmüşler. Halkın içine tek başlarına giremez hale gelmişler.  Diyen AKSU, kendisinin günlerdir, halkın içinde ve yanında kalabalıklara yer vermeden dolaştığını, halkın tüm dertlerini ve şikayetlerini, hatta kırgınlık ve kızgınlıklarını dahi söyleyebildiklerini ve içlerini samimiyetle dökebildiğini söyledi.

 

Aksu’nun örneK davranışları halk içinde desteğin artmasına yol açıyor diyen vatandaşlar. Aksu’nun Belediye Başkanlığı dönemini özlediklerini, kendisinin GEÇMİŞTE sürekli halkın içinde ve şehrin her yerinde koruma ordusu olmadan hizmet verdiğini söylüyorlar. Görüştüğümüz ve Aksu dönemini bilen vatandaşalrın tamamına yakını   Aksu’dan sonra Aydın şehrinin geri kaldığında ifade ediyorlar. Vatandaşlar Aksu’yu gelecek yıllarda Belediyede görmek istediklerini açıklıyorlar. Görüştüğümüz  vatandaşlar AKSU’nun bilgi ve tecrübeleri ile Meclista Aydın’I çok iyi temsil edeceğine inandıklarını ifade ederek, O tutttuğunu koparır. Aydın için büyük projeleri hayata geçirir diyerek  güvenlerini dile getiriyorlar.