Haluk Alıcık: "Aydın Kentimizin güzel yürekli efelerimizi mücadelemize davet ediyoruz."

Haluk Alıcık: "Aydın Kentimizin güzel yürekli efelerimizi mücadelemize davet ediyoruz."

İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner'in açıklamalarından sonra Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık'tan cevap geçcikmedi: "Beni yetiştiren, Nazilli İlçemize ve Aydın Kentimi....

İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner'in açıklamalarından sonra Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık'tan cevap geçcikmedi: "Beni yetiştiren, Nazilli İlçemize ve Aydın Kentimize hizmet etme görevine layık gören kutlu otağımız Milliyetçi Hareket Partimize son nefese kadar hizmet edecek, piştiğimiz Ülkü Ocaklarımızda her daim olacağım"dedi. 

İYİ PARTİ Aydın İl Başkanı Recep TANER' in "Haluk ALICIK bize gelecek " şeklinde basına yansıyan açıklamalarını seçim sürecinde çaresizliğin ve Cumhur İttifakının zaferini görmüş olmanın bir hezeyanı olarak değerlendiriyorum" diyen Başkan ALICIK açıklamasında ; "Güzelhisar Aydın Kentimizde vakit Milliyetçi Hareket vaktidir.
Ezberleri hep beraber bozalım.
Aydın Kentmizin makus talihini hep birlikte değiştirelim.
CHP’ye oy veren hemşerilerim, gelin bu defa Milliyetçi Hareket Partisi diyelim.
İYİ Parti’ye oy veren kardeşlerim, buzları eritip üç hilalin etrafında buluşalım.
Bu çağrımız, başta Sayın Recep TANER dahil tüm İYİ partililere.
Bu çağrımızv Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile hiçbir ilgisi ve ilişkisi kalmayan CHP nin  umutlarını heba ettiği bütün hemşerilerimize.
“Hep Birlikte Türkiye” iradesini güçlendirmek için Aydın Kentimizin güzel yürekli efelerimizi mücadelemize davet ediyoruz.
Davetimiz genç kardeşlerimizedir.
Davetimiz mazlum gönülleredir.
Davetimiz milli yürekleredir.
Davetimiz huzur arayan, güvenlik isteyen, sükûnet özleyen herkesedir.
Hep birlikte Türk ve Türkiye Yüzyılına imza atalım.
Haydi kötülüğe perde çekelim, cumhurun şafağında doğalım.
El ele verip Lider Ülke Türkiye’ye ulaşalım.
Gelin canlar bir olalım, iri olalım, diri duralım, kardeşliğimizi pekiştirelim.
Ayrılıkta hayır yoktur.
Bölünmede huzur yoktur.
Kavgada gelecek yoktur.
14 Mayıs’tan sonra, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhur İttifakı disiplininde yasama faaliyetlerine etkinlik kazandırmak, denge ve denetim işlevinin teminatı olmak için Milliyetçi Hareket Parti'mizi Aydın Kenti olarak  TBMM’de yüksek bir temsil gücü elde etmesi için çalışıyor, birbirinden değerli ve yetkin aday arkadaşlarımızla değerli hemşerilerimize koşuyoruz. 
Mecliste güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı, dünyada güçlü bir Türkiye demek olduğunun bilincindeyiz.
Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı güçlü ise demokrasi güvence altındadır.
Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı güçlü ise “Lider Ülke Türkiye” hedefi, “Türk ve Türkiye Yüzyılı” vizyonu Allah’ın izniyle gerçekleşecektir.
Seçim çalışmalarımızda niçin müzik çalınmıyor şeklinde sıkça sorulan bir durumu da açıklık getirmek isterim.
Özellikle deprem bölgesindeki acılar bizim yüreğimizde hala devam etmektedir.
Bu nedenle çalışmalarımızda müzik kullanmıyoruz.
Aydın Kentimiz başta Türkiyemizde seçimlerin sükunet içinde ve Milli iradenin tam yansıması için yüksek katılımla gerçekleşmesi en büyük dileğimizdir.
Seçim sürecinde bizleri misafir eden tüm hemşerilerimize teşekkür eder sağlıklı huzurlu günler dilerim.
4 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 13.30 da Kent Meydanında Sayın Genel Başkanımız Dr.Devlet BAHÇELİ beyefendi Aydınlılar ile buluşacak. Tüm hemşerilerimizi davet ediyorum."dedi.