HALKIN BELEDİYESİ VATANDAŞIN DERDİNİ KAPISINA KADAR GİDEREK DİNLİYOR

HALKIN BELEDİYESİ VATANDAŞIN DERDİNİ KAPISINA KADAR GİDEREK DİNLİYOR

Kuşadası Belediyesi’nin sorunların yerinde tespitini sağlamak amacıyla Güvercin Masa bünyesinde kurduğu gezici ekip, vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor...

Kuşadası Belediyesi’nin sorunların yerinde tespitini sağlamak amacıyla Güvercin Masa bünyesinde kurduğu gezici ekip, vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor. Büyük bir memnuniyetle karşılanan hizmette gezici ekip, Kuşadalıların talep ve önerilerini anında alarak en kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlıyor.

Başkan Ömer Günel’in göreve gelmesinin ardından  ‘vatandaş odaklı’ hizmet anlayışı doğrultusunda yeniden yapılandırılan, teknik ve personel açısından da güçlendirilen Güvercin Masa gezici ekibi mahallelerde yaşanan sorunları yerinde tespit etmeyi sürdürüyor. Gezici ekip, her gün Kuşadası’nın farklı bir mahallesine giderek yaptığı ev ziyaretlerinde vatandaşlarla yüz yüze iletişim kuruyor. Görüşmelerde gezici ekip personeli tarafından mahalle sakinlerinden gelen şikâyet ve taleplerle ilgili başvuru formları oluşturuluyor. Formlar, anında ilgili birimlere iletilerek vakit kaybedilmeden bölgedeki aksaklıkların giderilmesi sağlanıyor.

Sorunların hızlı bir şekilde çözülmesine imkân veren Güvercin Masa’nın çözüm odaklı bu hizmeti Kuşadası’nda yaşayan tüm kesimler tarafından takdirle karşılanıyor. Gezici ekip, bu kapsamda son olarak alt ve üstyapısı Kuşadası Belediyesi tarafından yenilenmeye başlanan Güzelçamlı Mahallesi’ni ziyaret etti.