ESKİ PEYNİR HALİ’NİN ERTELENEN AÇILIŞI 10 AĞUSTOS’TA YAPILACAK

ESKİ PEYNİR HALİ’NİN ERTELENEN AÇILIŞI 10 AĞUSTOS’TA YAPILACAK

Eski Peynir Hali, 10 Ağustos Perşembe günü Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun katılımıyla saat 11.00’de düzenlenecek resmi törenle açılacak...

Eski Peynir Hali, 10 Ağustos Perşembe günü Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun katılımıyla saat 11.00’de düzenlenecek resmi törenle açılacak. 

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'in ilçeye kazandırdığı önemli yatırımlardan biri olan ve açılışı teknik sebepler ve aksaklıklardan dolayı ertelenen Eski Peynir Hali, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun da katılımıyla 10 Ağustos Perşembe günü saat 11.00’de açılacak. 

Açılış törenine tüm Çine halkını davet eden Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: 

“Pazar yerimizi yenileyerek vatandaşlarımızın hizmetine tekrar sunduk. Yaşanan aksaklıklar ve teknik sebeplerden dolayı ertelediğimiz açılışımızı 10 Ağustos Perşembe günü gerçekleştireceğiz. Yapım aşaması süresince vatandaşlarımız ve esnaflarımıza gösterdikleri sabır için teşekkür ediyoruz. İlçemize hayırlı olsun."