Eşin, Aydın Halkına Teşekkür Etti

Eşin, Aydın Halkına Teşekkür Etti

Aydınlı sevilen iş insanı, Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçim çalışmaları sürecinde yanında olan Aydın halkına teşek.....

Aydınlı sevilen iş insanı, Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçim çalışmaları sürecinde yanında olan Aydın halkına teşekür etti.

Eşin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Genel seçimlere iki hafta kala başlattığımız seçim çalışmasında öncelikle bizimle beraber Aydın’ı karış karış gezerek kampanyamızda yer alan değerli yol arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum.

İki hafta gibi kısa bir süre olmasına rağmen, fiziki koşulların el verdiği ölçüde değerli halkımıza ulaşmaya ve projelerimizi anlatmaya gayret ettik. Bu gayretin neticesini seçim sonuçlarında görmek bizi ziyadesiyle memnun etti.

Bizler, yaşadığı şehri, devletini ve insanını seven bireyler olarak, yolumuza devam edeceğiz. Seçim sürecinde bizi en çok memnun eden, gerek şehrimizde gerekse ülkemizde herhangi bir sıkıntı yaşanmaması olmuştur. Bu bile, bu ülkenin ve milletin her şeyin en iyisine layık olduğunun göstergesidir.

Seçim sonrasında da, şehrimizin her noktasında vatandaşımıza dokunmaya, gücümüz nispetinde dertlerine çare olmaya devam edeceğiz. Bizim mücadelemiz memleket içindir. 

Tüm halkımızı saygı ve sevgi ile selamlar, özellikle Aydınımızın gelişimi ve halkımıza hizmet amacıyla paylaştığımız projelerimizin, seçilen milletvekillerimiz aracılığıyla bir an önce uygulamaya geçilmesi için gerekli çalışmaların yapılmasını Aydın halkı adına kendilerinden istirham ederim."