ERTÜRK’ÜN CALIŞMASI PARMAK ISIRTIYOR

ERTÜRK’ÜN CALIŞMASI PARMAK ISIRTIYOR

İYİ Parti Aydın Milletvekili Adayı Ahmet Ertürk yine Aydının her koşesinde Aydin İYİ Parti Milletvekili Adayı Ahmet Ertürk bu kez İncirliova ve Çine İlçe ziyaretlerini gerçekleştirdi. Sabah erken s...

İYİ Parti Aydın Milletvekili Adayı Ahmet Ertürk yine Aydının her kosesinde

Aydin İYİ Parti Milletvekili Adayı Ahmet Ertürk bu kez İncirliova ve Çine İlçe ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Sabah erken saatlerde İncirliova ilçesi Sanayi Sitesini ziyaret eden Ahmet Ertürk burada esnaflar ile sohbet etti.

Daha sonra Kırıcı İncirliova İşletmesi ile kahve ziyaretlerini gerçekleştiren İYİ Partili Ahmet Ertürk buradan Çine İlçesine geçti.

Çine İlçesinde Bahçearası ve Çöğürlük köylerini ziyaret eden Ahmet Ertürk burada yine halkın yakın ilgisiyle karşılandı.

Üreticilere verecekleri gübre yem mazot ve kredi desteklerini de dile getiren Ahmet Ertürk Aydınlı üreticilere altın çağlarını yaşayacaklarına açıkladı.

Halkın kapısında beklediği değil halkın ayağına giden siyasetçi olarak halk tarafından bağrına basılan İYİ  PARTİ Milletvekili Adayı Ahmet Ertürk’ün son güne kadar çalışmalarını aralıksız sürdüreceği  belirtiliyor

Harita Mühendisliği yanı sıra çiftçilik ve hayvancılık işletmeleri de bulunan Ahmet Ertürk üretici kesimin sorunlarını dinledi.

İktidara geldiklerinde ilk işlerinden birinin üretici kesimi desteklemek olacağını kaydeden İYİ  Partili Ahmet Ertürk üretici desteklenip kalkındırılacak ki halkımız gıdaya ucuz ve kaliteli şekilde ulaşabilsin  vurgusu yaptı.