Erol Can ile İrem rüya gibi bir düğünle mutluluğa evet dediler

Erol Can ile İrem rüya gibi bir düğünle mutluluğa evet dediler

“Pide Kralı” lakabıyla anılan, Aydın’ın tanınmış esnaflarından Yenipazarlı Kazım Usta’nın oğlu Erol Can Tütüncüoğlu, rüya gibi bir düğün töreniyle hayatını İrem Özel ile birleştirdi. Birbirin.....

HABER: HAYRİYE İLİKSİZ

“Pide Kralı” lakabıyla anılan, Aydın’ın tanınmış esnaflarından Yenipazarlı Kazım Usta’nın oğlu Erol Can Tütüncüoğlu, rüya gibi bir düğün töreniyle hayatını İrem Özel ile birleştirdi.

Birbirinden lezzetli pide çeşitleriyle adını ülke çapında duyuran ve sanatçıların uğrak mekânı haline gelen “Yenipazarlı Kazım Usta” mekânının sahibi; Şengül / Kazım Tütüncüoğlu çiftinin oğlu Erol Can, rüya gibi bir düğün töreniyle İrem Özel ile bir ömür mutluluğa evet dedi.

Aydın ve çevresinden yüzlerce konuğu ağırlayan Tütüncüoğlu çifti bütün misafirlerini tek tek kapıda karşıladı. Kur’an Tilaveti ve yemek ikramının yapıldığı düğünde ailenin mutlulukları gözlerinden okundu. Yemek sonrası genç çiftlerin ilk dansı ve zeybek gösterisi misafirler tarafından hayranlıkla izlenirken, damat Erol Can’ın davul gösterisi de düğüne katılanlar tarafından alkışlandı.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğün merasiminde davetliler çalan müzikler eşliğinde doyasıya eğlendiler.