Yunus Emre Baş: “Aydın Spor Forması giymek milli takım forması giymek gibi onurlu”

Yunus Emre Baş: “Aydın Spor Forması giymek milli takım forması giymek gibi onurlu”

Geçtiğimiz günlerde Aydınspor’a transfer olan genç yetenek Yunus Emre Baş, Aydın Sporun imza töreninde; “Aydın Spor Forması giymek milli takım forması giymek gibi onurlu” dedi...

HABER HAYRİYE İLİKSİZ

Geçtiğimiz günlerde Aydınspor’a transfer olan genç yetenek Yunus Emre Baş, Aydın Sporun imza töreninde; “Aydın Spor Forması giymek milli takım forması giymek gibi onurlu” dedi.
Transfer olduğu günlerde söylediği “Aydınspor forması giymek, askeri üniforma giymek gibi bir şey” cümlesiyle Aydınlıların gönlünde taht kurmuştu.
Genç yetenek Yunus Emre Baş, Aydınspor formasını giyerek imzaların atıldığı andaki duygularını şu şekilde ifade etti: “Bugün ben hayatımın en önemli günlerinden birini yaşıyorum. Bazı anlara sahip olmak herkese nasip olmaz. Bugün bana nasip olan bu imza, ömrümün sonuna kadar anlamı en büyük olan anılardan birisi olacak. Çocukluğumun hayali olan Aydınsporumuz şimdi gerçeğim oldu. Allah nasip ederse bu ‘formayı giymek milli takım forması giymek gibi kıymetli olacak’. Bizler sadece birer sporcu değil aynı zamanda Aydınsporun formasını baş üstünde tutacak birer askeriz. Bu kıymetli görev herkese nasip olmaz. Bu nedenle inşallah geçmişte tarihi şampiyonluk ve başarılar ile dolu marka takımımız Aydınsporumuz bu sezon bir üst lige, sonrasında da hakkı olan profesyonel lige çıkarma başarısını hep birlikte elde edeceğiz. O sene bu sene diyerek Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah”