EMEKÇİ KADINLARDAN SARIBAŞ’A TAM DESTEK

EMEKÇİ KADINLARDAN SARIBAŞ’A TAM DESTEK

AK Parti Aydın Milletvekili adayı Seda Sarıbaş, il ve ilçelerde yaptığı seçim ziyaretlerinde emekçi kadınların gönlünü fethetmeyi başardı. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlarla bir araya ge....

AK Parti Aydın Milletvekili adayı Seda Sarıbaş, il ve ilçelerde yaptığı seçim ziyaretlerinde emekçi kadınların gönlünü fethetmeyi başardı. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlarla bir araya gelen Sarıbaş’a; “o içimizden birisi, mecliste kadınların sesi olacak” diyerek emekçi kadınlar sahip çıktılar.

Gittiği köylerde sıcak, samimi, içten ve sempatik tavırlarıyla herkesin gönlünü kazanan Sarıbaş’a köylü kadınlar; “biz kızımızı çok sevdik. Bizden hiç farkı yok. Hiç gocunmadan yanımıza tarlaya geliyor, şalvarını giyiyor, bizimle birlikte çalışıyor, çilek topluyor, soframıza oturup birlikte yemek yiyor. Hatta bizimle birlikte hamur açıp ekmek yapıyor. Daha ne olsun? Bizim kızımız, bizim vekilimiz ve mecliste bizim sesimiz olacak; biz de vekil kızımızın buradaki sesi olacağız. El birliğiyle onu meclise göndereceğiz. Köye geldiğinde köylü kızı, şehirde tam bürokrat hanımefendi. Oyumuz bizim kıza” diyerek Sarıbaş’a tam destek verdiklerini dile getirdiler.

Aydın’ın dört bir yanında gece gündüz demeden seçim çalışmalarını sürdüren Sarıbaş, gittiği her ilçede gördüğü ilgiden memnun olarak; “Muhalefet hala patates soğan derdinde, kadınlarımız ise üreten, gelişen, büyüyen Türkiye peşinde. Bizim de tek hedefimiz gelişen, üreten, büyüyen Türkiye’mizde üreten kadınlarımızın refahı ve huzuru. Verdiğiniz her bir oy sizlere hizmet olarak geri dönecektir. Biz tek bir kesimin değil, tüm Aydın’ın vekili olacağız inşallah. Tarladaki Hatice Teyzemizin, Mevsimlik işçi Ahmet kardeşimizin, İşyerlerinde/ofislerde emek harcayan Alilerin/Ayşelerin/Zehraların, atölyelerde/ üniversite kampüslerinde/ dersliklerde/ amfilerde/ molalarda/ yemekhanelerde koşuşturan öğrencilerimizin, kısacası hayatın her alanında emek harcayan, alın teri döken tüm Aydınlı vatandaşlarımızın vekili olacağız. Eşit ve güvenceli bir yaşam için hep yanınızda olacağız. Sizlerle ne zaman yan yana gelsek yalnız olmadığımızı görüyor ve sizlerle gurur duyuyorum. Sizler de asla yalnız kalmayacaksınız. Size hepinizin huzurunda söz veriyoruz. Türkiye Yüzyıl’ında daha ferah, daha yaşanılır, daha üretken bir Türkiye olacağız” dedi ve vatandaşlardan partisi için destek istedi.

FATMA YAZICI