EL EMEĞİ GÖZ NURU ESERLER SANATSEVERLERİ BÜYÜLEDİ

EL EMEĞİ GÖZ NURU ESERLER SANATSEVERLERİ BÜYÜLEDİ

Aydın’da Görsel Sanatlar Öğretmeni Seval Fidan ve kursiyerlerinin yaptığı eserlerin yer aldığı sergi, sanatseverlerin beğenisini kazandı.

Her yıl "Hayat Boyu Öğrenme" Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikler yapılmaya devam ediyor. Bu yıl İncirliova Halk Eğitimi Merkezi tarafından hazırlanan sergi, Efeler ilçesindeki Forum Aydın’da ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Serginin açılışına Koçarlı Kaymakamı Ersin Tepeli, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, MHP Efeler Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tolan, İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çalışkan ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Sergide, Görsel Sanatlar Öğretmeni Seval Fidan ve kursiyerlerinin yaptığı resimler, büyük ilgi gördü. Görsel şölen olarak nitelendirilen Fidan ve kursiyerlerinin yapmış olduğu resimler, sanatseverlerden tam not aldı. Fidan, yapılan çalışmalarla ilgili protokol üyelerini bilgilendirdi. Protokol üyeleri de çalışmalardan dolayı Fidan ve kursiyerlerini tebrik ederek başarı diledi. Sergi sonunda ziyaretçiler de beğenilerini ileterek bu tür etkinliklerin sayısının arttırılması gerektiği konusunda taleplerini iletti.