DİDİM'DE TENİS TUTKUNLARINI HEYECANLANDIRAN ETKİNLİK: OSMAN BAYRAKDAR YILI ANALİG TENİS BÖLGE TURNUVALARI

DİDİM'DE TENİS TUTKUNLARINI HEYECANLANDIRAN ETKİNLİK: OSMAN BAYRAKDAR YILI ANALİG TENİS BÖLGE TURNUVALARI

Tenis tutkunları için heyecan verici bir etkinlik yakında başlıyor! 19 Temmuz'da, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün koordinasyonunda gerçekleştirilecek..

Tenis tutkunları için heyecan verici bir etkinlik yakında başlıyor! 19 Temmuz'da, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlediği Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün koordinasyonunda gerçekleştirilecek olan Osman Bayrakdar Yılı Analig Tenis Bölge Turnuvaları Didim Aquasis Otel'de gerçekleştirilecek. Bu yılki turnuva, bölgedeki en iyi tenis oyuncularını bir araya getirerek, dört gün boyunca tenis heyecanı sürecek.


Turnuva öncesinde, sporcular Apollon Tapınağı'nı ziyaret edecekler. Sporcular, tapınağı ziyaret ederek antik dönem sanatının özelliklerini daha yakından tanıma imkanı bulmaları hedeflenmiştir.


Turnuva boyunca, Aydın, Muğla, İzmir, Denizli, Uşak, Afyon, Manisa, Bilecik, Kütahya, Eskişehir illerinden gelen Ege Bölgesindeki en iyi tenis oyuncuları yeteneklerini sergilemek için Didim Aquasis Otel'de mücadele edecekler. Turnuvanın sonunda, kazananlar bölge turnuvasının şampiyonları olarak ödüllendirilecek.


Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu da turnuva öncesinde ki açıklamasında şu ifadelerde bulundu;

“Osman Bayrakdar Yılı Analig Tenis Bölge Turnuvaları'nın Aydın'da düzenlenmesinden dolayı çok mutluyuz. Bu turnuva, Ege bölgesinin en iyi tenis oyuncularını bir araya getirerek heyecan verici bir mücadeleye sahne olacak. Ayrıca, sporcularımız Apollon Tapınağı'nı ziyaret ederek tarihi ve kültürel açıdan zengin bir deneyim yaşayacaklar.” dedi