DİDİM GENÇLİK MERKEZİ VE HAVUZU’NA KAVUŞUYOR

DİDİM GENÇLİK MERKEZİ VE HAVUZU’NA KAVUŞUYOR

Didim İlçesinde ki gençlerin sportif ve sosyal ihtiyaçları için Gençlik ve Spor Bakanlığının destekleriyle 2022 yılında yapımına başlanan Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yatırımla.......

Didim İlçesinde ki gençlerin sportif ve sosyal ihtiyaçları için Gençlik ve Spor Bakanlığının destekleriyle 2022 yılında yapımına başlanan Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yatırımlarının inşaatı 2023 yılında tamamlanması sporculara ve öğrencilere kavuşturulması planlanılıyor.

Gençlerin spor yapıp sosyal faaliyetler içerisinde bulunabileceği ve geleceklerini şekillendirmek amacıyla Aydın Didim ilçemizde 3 bin 820 metrekare inşaat alanında yapımı devam eden Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu inşaatlarında çalışmalar büyük bir kararlılıkla devam ediyor. İnşaatların bitmesini Gençlik ve Spor yatırımlarına kavuşmayı dört gözle bekleyen Didim’in güzel çocukları gün sayıyor.

İL MÜDÜRÜ FİLLİÇİOĞLU: “EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, temelini atılan kompleksimizin kısa süre içerisinde tamamlayarak gençlerimizin istifadesine sunmayı hedefliyoruz. Bu spor alanının gençlerimize kazandırılmasında Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.