DİDİM GENÇLERİ İÇİN GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI YATIRIMLARI SÜRÜYOR

DİDİM GENÇLERİ İÇİN GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI YATIRIMLARI SÜRÜYOR

Gençlerimizin serbest zamanlarını değerlendirebilecekleri nezih ve kaliteli bir ortamın oluşturulması amacıyla hayata geçirilen Didim Gençlik Merkezi ve yüzme spor branşı ile ilgilenebilecekle.....

Gençlerimizin serbest zamanlarını değerlendirebilecekleri nezih ve kaliteli bir ortamın oluşturulması amacıyla hayata geçirilen Didim Gençlik Merkezi ve yüzme spor branşı ile ilgilenebilecekleri Didim Yarı Olimpik Yüzme Havuzu projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Didim İlçe Müdürlüğü yakınında bulunan Didim Gençlik Merkezi; gençlere, uzman eğitmenler gözetiminde sosyal, kültürel, sanatsal, bilimsel ve sportif faaliyetlere yönlendirmek, onlara rehberlik ve danışmanlık yapmak, çeşitli aktiviteler içinde yer alarak sosyal beceriler kazanabilmelerini sağlamak amacıyla etkinlikler, çalışmalar yapan; tarihî ve kültürel geziler, kamplar ve spor faaliyetleri düzenleyen, içerisinde spor salonu, oyun salonu bulunan donanımlı bir merkez olarak tasarlanan gençlik merkezi gençlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Gençlik Merkezinin hemen yanına inşa edilen Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ile gençler özgürce istedikleri zaman konforlu, donanımlı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda yüzme eğitimi gerçekleştirebilecekler.