ÇYDD BAHARA MERHABA DAYANIŞMA KAHVALTISINDA BULUŞTU

ÇYDD BAHARA MERHABA DAYANIŞMA KAHVALTISINDA BULUŞTU

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Aydın Şubesi, Efeler/Kızılcaköy’de bulunan Keyif Bahçesi’nde “bahara merhaba dayanışma kahvaltısı” düzenledi. Katılımın oldukça yüksek olduğu kahvaltı etk....

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Aydın Şubesi, Efeler/Kızılcaköy’de bulunan Keyif Bahçesi’nde “bahara merhaba dayanışma kahvaltısı” düzenledi.

Katılımın oldukça yüksek olduğu kahvaltı etkinliğine siyasi parti liderleri, kurum müdürleri, STK Yönetim Kurulu Başkanları ve birçok vatandaş katılım sağladı.

“DAMLA DAMLA ÇOĞALIYORUZ”

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Aydın Şubesi bir anlamlı etkinliğe daha imza attı. Bünyelerinde sayısız burslu öğrenci barındıran dernek, burs temin ettikleri öğrenciler yararına geniş katılımlı bir kahvaltı etkinliği düzenledi. Her zaman Aydın halkının desteklerini yanlarında hissettiklerini dile getiren dernek şube başkanı Keriman Yılmaz, katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

Her zaman laikliğin, çağdaş eğitimin, bağımsızlığın ve demokrasinin yanında olduklarının vurgusu yapan Başkan Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza dek bağımsız kalabilmesi, özgür ve çağdaş bir ülke olabilmesi için cumhuriyetin getirdiği hak ve özgürlüklerden asla vazgeçmeyeceklerini dile getirdi. Bu bağlamda özgür, bağımsız ve çağdaş bir gelecek nesil için çabaladıklarını sözlerine ekledi.

Çağdaş yaşamın en büyük özelliğinin, küçük-büyük demeden damla damla büyüdüklerini belirten Yılmaz; “Hayallerine umut olduğumuz sayısız öğrencilerimiz var. Bizler bu çocuklarımıza yardım amaçlı sık sık farklı etkinlikler düzenliyoruz. Siz saygıdeğer dostlarımızın ve kıymetli üyelerimizin sayesinde pek çok öğrencimizin eğitimine katkıda bulunuyoruz. Kurucumuz Türkan Saylan’ın izinde, çağdaş değerler içerinde; barış, sevgi, dostluk, geleceğe güven ve yaşama sevinci içinde gençlerimize destek olmaya çalışıyoruz. İşte çağdaş yaşam burada. Her bir dostumuz çabalarımıza destek olmak için buradasınız. Bizim temel ilkemiz gönüllülüktür. En büyük korkumuz ise bu yüce gönülleri incitmektir” dedi.