CUMHURİYET PARKI, GAMZE DURSUN KONSERİ’YLE AÇILACAK

CUMHURİYET PARKI, GAMZE DURSUN KONSERİ’YLE AÇILACAK

Cumhuriyet Parkı’nın resmi açılışı, Cumhuriyet’in 100’üncü Yılı Cumhuriyet Konserleri kapsamında Gamze Dursun’un da sahne alacağı konserle yarın açılacak…

Cumhuriyet Parkı’nın resmi açılışı, Cumhuriyet’in 100’üncü Yılı Cumhuriyet Konserleri kapsamında Gamze Dursun’un da sahne alacağı konserle yarın açılacak. 

Çine Belediyesi’nin Cumhuriyet’in yüzüncü yılı sebebiyle gerçekleştirdiği Cumhuriyet Konserleri, devam ederken, 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunun yaşanacağı anlamlı günde Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in projesiyle yeniden hayat bulan Cumhuriyet Parkı’nın açılı töreni de gerçekleştirilecek. Sahibinden Grubu’nun konseriyle başlayan İsmail Çakır, Umut Sülünoğlu ve Uğur Önürkonseriyle devam eden Cumhuriyet’in 100’üncü Yılı Cumhuriyet Konserleri, 30 Ağustos Çarşamba Günü saat 21.00’deki Gamze Dursun konseriyle devam edecek. Gamze Dursun’un sevilen şarkıları Çineliler için seslendireceği konserde Cumhuriyet Parkı’nın açılışı da gerçekleştirilecek.   

Birbirinden güzel eserlerin seslendirileceği konseri Çineli vatandaşlar, ücretsiz izleyecek. Konsere katılmak isteyen vatandaşlar için daha önceden belirlenen noktalardan ücretsiz ulaşım imkanı da sağlanacak.

BAŞKAN DİNÇER’DEN DAVET 

Çineli hemşehrilerini 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu hep birlikte yaşamaya davet eden Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, “Çine’mize söz verdiğimiz gibi her ay bir açılış gerçekleştirmenin sevinicini yaşıyoruz. Konser, düğün alanı, kafeterya, park gibi birçok olanağıyla Cumhuriyet Parkı’mızı ilçemize kazandırdık. Açılış ve konserimize tüm halkımızı bekliyoruz” diye konuştu.