CUMHURİYET HALK PARTİSİ ÖNCEKİ DÖNEM DİDİM İLÇE SEKRETERİ HASAN KURU: "KAZANACAĞIZ"

CUMHURİYET HALK PARTİSİ ÖNCEKİ DÖNEM DİDİM İLÇE SEKRETERİ HASAN KURU: "KAZANACAĞIZ"

Cumhuriyet Halk Partisi önceki dönem Didim İlçe Sekreteri Hasan Kuru bir açıklama yaptı. Kuru "KAZANACAĞIZ" başlıklı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Ne sevmekten, ne hayallerimiz.....

Cumhuriyet Halk Partisi önceki dönem Didim İlçe Sekreteri Hasan Kuru bir açıklama yaptı. Kuru "KAZANACAĞIZ" başlıklı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Ne sevmekten, ne hayallerimizden, ne de geleceğimizden vazgeçtik.

Kaybetmeyeceğiz!!

Kazanacağız!!

‘’Adalet’’  kazanacak, ‘’Hak’’ kazanacak, “insanlık onuru” kazanacak.  

 Geleceğe olan inancımızla, yarınlarımıza olan ‘’Umudumuz‘’ kazanacak…

Yarınlarımızı inşa etmek için, hayallerimizi gerçekleştirmek için kazanacağız…

Vatandaşlarımızın gösterdiği üst düzey yardımlaşma ve işbirliği, özverili çalışmaları ile birleşmiş, Cumhurbaşkanlığı seçimleri kaybedilmeyerek 2.tura kalmıştır.

Millet ittifakındaki Tüm Milletvekillerimizi, Belediye başkanlarımızı, Millet ittifakındaki siyasi partilerin İl Başkanlarını, İl yöneticilerini, İlçe başkanları ve Meclis üyelerini, sivil toplum örgütlerini göreve davet ediyoruz.

Sıra sizde!

Diyoruz ki bu makamlara, halkımızın teveccühü ve milletimizin oyları ile geldiniz. Şimdi daha çok çalışmalı, daha çok fedakarlık yapmalı ve bu seçimleri kazanmalıyız.

Hepinizin çalıştığını, çaba gösterdiğini biliyoruz. Şimdi hepinizi sahada görmek, vatandaşlarımızla birebir konuşmanızı, temas kurmanızı, limitlerinizi zorlamanızı istiyoruz.

Bu seçimler şu vakte kadar yaptığımız, belki de bugünden sonra görebileceğimiz en önemli seçimlerdir.

Herkes Kapı kapı, ev ev dolaşılmalı, her el sıkılmalı, her vatandaşımızın önerileri ve dertleri dinlenmeli, her vatandaşımızın gönlüne girilmelidir.

Unutmayın ! Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar alamayız.

Bugün  19 mayıs 1919, aslında bir avuç vatan kahramanı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün yaktığı umut ışığını göğsünde söndürmeyen her bir vatandaşımız için her gün 19 mayıs 1919…

Unutmayın ‘’ ÜLKENİN GÜNEŞİ YARINLARIMIZIN UMUDU’’ olacağız…

KAZANACAĞIZ!!!"