ÇOCUKLUK HAYALİNE KAVUŞTU AYDINSPOR FORMASINI GİYDİ

ÇOCUKLUK HAYALİNE KAVUŞTU AYDINSPOR FORMASINI GİYDİ

Aydın-Köşklü tanınmış iş insanı Yaşar Baş’ın oğlu Yunus Emre Baş, dün itibariyle Aydınspor’a transfer oldu. Çocukluğundan beri hayalini kurduğu ve “bir gün mutlaka formasını giyeceğim” dediği Aydı....

HABER: HAYRİYE İLİKSİZ

Aydın-Köşklü tanınmış iş insanı Yaşar Baş’ın oğlu Yunus Emre Baş, dün itibariyle Aydınspor’a transfer oldu.

Çocukluğundan beri hayalini kurduğu ve “bir gün mutlaka formasını giyeceğim” dediği Aydınspor Kulübü’ne transfer olan Yunus Emre Baş; “Aydın Spor formasını giymek askeri üniforma giymek gibi insana gurur veriyor” dedi.

Yunus Emre Baş trans fer haberinin sevincini sosyal medya hesabından; “Büyük Aydınspor takımına transfer oldum” diyerek duyurdu.

İşte Yunus Emre Baş’ın o paylaşımı:

 “Bugün itibariyle çok sevdiğim ve çocukluğumdan beri bir gün mutlaka formasını giyeceğim hayali ile yaşadığım büyük Aydınspor Kulübü’ne transfer oldum.

Büyük bir heyecan, bu çubuklu formayı giyecek olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Aydınspor formasını giymek, askeri üniforma giymek gibi insana gurur veriyor. Bize bunu nasip eden Allah'ıma binlerce şükürler olsun. Şimdi artık söz söyleme zamanı. Bu formaya layık olmak için var gücümle çalışacağım. Bana güvenen inanan başta ailem olmak üzere, üzerimde çok emeği olan kıymetli hocam Savaş Güleser e çok teşekkür ediyorum. İlçemi ve ilimi inşallah en iyi şekilde, marka takımımız Aydınspor da temsil etme şansı bulur ve şerefle bu formayla ter dökerim. Allah yardımcım olsun. En büyük Aydınspor.”

Altyapısını Nazilli Beldespor’da tamamlayan Baş; birçok spor kulübünün kendisini transfer etmesine rağmen babası Yaşar Baş’ın Başkanlığını yaptığı Köşk Belediye Doğanspor Kulübü’ne destek amaçlı katıldı. Eskişehirspor ve Bucaspor’u elinin tersiyle iterek babasının başkanı olduğu Köşk Belediye Doğanspor’a katılarak, Köşklü hemşerilerine iki şampiyonluk yaşattı. Siyasete atılan babasının kulüp başkanlığını bırakmasından sonra yine bir çok kulüpten transfer teklifi alan Yunus Emre Baş; “Ben ilimizin takımı Aydınspor’da oynamak istiyorum. Dün itibariyle Aydınspor’a transfer olan orta saha oyuncusu Yunus Emre Baş’a Olay Aydın Gazetesi ailesi olarak bizler de başarılar diliyoruz.