ÇİNELİ VATANDAŞLAR SEDA SARIBAŞ'I COŞKUYLA KARŞILADI

ÇİNELİ VATANDAŞLAR SEDA SARIBAŞ'I COŞKUYLA KARŞILADI

AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Seda Sarıbaş Çine’yi ziyaret etti. Esnafla, vatandaşlarla bir araya gelen Sarıbaş, ilgiyle karşılanırken vatandaşın sorun ve taleplerini dinledi. AK Parti Aydı...

AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Seda Sarıbaş Çine’yi ziyaret etti. Esnafla, vatandaşlarla bir araya gelen Sarıbaş, ilgiyle karşılanırken vatandaşın sorun ve taleplerini dinledi.
AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Seda Sarıbaş Çine’de vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Tozar, Gençlik Kolları Başkanı Kaan Namlı ve partililer tarafından karşılanan Sarıbaş, ilk ziyaretini Çine Muhtarlar Derneği’ne gerçekleştirdi.  Çine Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Tarhan ve muhtarlarla buluşan Sarıbaş, muhtarların sorularını yanıtlayarak, istek ve taleplerini not aldı. Daha sonra esnaf ziyareti gerçekleştiren Seda Sarıbaş, vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Herkesle selamlaşarak, Ramazan Bayramı’nı kutlayan Sarıbaş, vatandaştan destek isteyerek, talep ve sorunları dinledi. Program ziyaretlerle devam etti.