CHP Efeler'de Bayırlı mazbatasını aldı

CHP Efeler'de Bayırlı mazbatasını aldı

CHP Efeler İlçe Başkanlığı görevine seçilen Süha Bayırlı, mazbatasını alarak göreve başladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanlığı'nın 16 Ağustos'ta gerçekleştirilen olağan ilçe kongresinde ilçe başkanlığı görevine seçilen Süha Bayırlı, yönetimi ile birlikte mazbatasını aldı. Önceki dönem İlçe Başkanı Polat Bora Mersin'den görevi devralan Bayırlı, ilçe binasında gazetecilere açıklamada bulundu.

Bayırlı yaptığı açıklamada şu ifadeleri verdi:

Bugün benim için çok önemli bir gün. Görevi, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte uzun süre mücadele vermiş ve bundan sonra da örgütüne hizmet edeceğine inandığım genç ve dinamik bir başkan olan Polat Bora Mersin'den devralıyorum. 

Çok ciddi bir seçimde çok ciddi bir sınav vererek oy oranımızı zirveye taşıdılar. Öncelikle Polat kardeşime ve geçmiş ilçe yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.  

Ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım, bu çıtayı daha yukarı çıkarmaya çalışacağız.

Önümüzde yerel seçimler var, önemli bir mücadele içindeyiz. Seçimlere kırgınlıkları, küskünlükleri geride bırakarak birlik ve beraberlik içinde yürüyeceğiz. Ne yapacaksak birlikte yapacağız. 
İlçe örgütü olarak büyük bir aileyiz, daha da büyüteceğiz. 
Önce, yerel seçimlerde Efeler ve Büyükşehir Belediyesi'ni başkanımız Özlem Çerçioğlu liderliğinde yüzde 70 bir oy oranıyla yeniden kazanarak ve daha sonra genel seçimlerde  İktidara doğru yürüyeceğiz.  
Her zaman olduğu gibi, sesimizi duyuran siz değerli basın mensuplarına bizi, bugün de yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim.