BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLERİ YKS’YE HAZIRLAYACAK

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLERİ YKS’YE HAZIRLAYACAK

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin eğitime desteği devam ediyor. Büyükşehir, geçen yıllardaki gibi bu yıl da Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanacak gençler için eğitim desteği verecek...

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin eğitime desteği devam ediyor. Büyükşehir, geçen yıllardaki gibi bu yıl da Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanacak gençler için eğitim desteği verecek. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, geleceğe güvenle bakmaları için gençleri düzenlenecek kurslara davet etti. 

Önkayıtların devam ettiği kurslarda, 12. sınıf öğrencileri için hızlandırılmış program 21 Ağustos-8 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Okulların açılmasıyla birlikte de lise öğrenimine devam eden ve mezun gençlerin güz dönemi programı başlayacak.

Alanında uzman bir kadronun görev aldığı, tamamen ücretsiz olan kursların başvurularının Yıldız Kenter-Şükran Güngör Tiyatro Salonu ve Kültür Merkezi’nin karşısındaki Gençlik Kültür Merkezi’ne bir adet fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisiyle şahsen yapılması gerekiyor. 

Ayrıntılı bilgi 444 13 40 dahili 2219 numaralı telefondan edinilebilir.