BOZDOĞAN'DA YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU VE GENÇLİK MERKEZİ PROJESİ TAMAMLANIYOR

BOZDOĞAN'DA YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU VE GENÇLİK MERKEZİ PROJESİ TAMAMLANIYOR

Bozdoğan ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı bütçesiyle Bozdoğan Belediyesi ortak çalışmasında inşa edilen gençlik merkezi ve yarı olimpik yüzme havuzu projesi...

Bozdoğan ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı bütçesiyle Bozdoğan Belediyesi ortak çalışmasında inşa edilen gençlik merkezi ve yarı olimpik yüzme havuzu projesi tamamlanma aşamasına geldi. Projenin tamamlanmasıyla birlikte, Bozdoğanlılar modern tesislerle tanışacaklar.

Yaklaşık 1 yıl önce başlayan inşaat çalışmalarının sonuna yaklaşıldı. Gençlik Merkezi, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, ilçedeki gençler ve sporcular için önemli bir imkan sunacak.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, Bozdoğan'da yürütülen proje hakkında bilgi almak ve çalışmaları yerinde incelemek için bir ziyaret gerçekleştirdi. Projenin tamamlanmasına çok az kaldığını belirterek, "Gençlik merkezi ve yarı olimpik yüzme havuzu projemiz tamamlandığında, ilçemizdeki gençlerimiz sağlıklı bir yaşam ve sosyal faaliyetler için önemli bir imkana kavuşacaklar. Bu tesislerimiz ile gençlerimiz, spora, yeni arkadaşlıklar edinmeye ve sağlıklı yaşam için önemli bir adım atacak" dedi.