Başkan Erol'un 19 Eylül Gaziler Günü mesajı

Başkan Erol'un 19 Eylül Gaziler Günü mesajı

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinde büyük fedakarlık gösteren gazilerimizi onurlandırmak amacıyla bir mesaj yayınladı...

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinde büyük fedakarlık gösteren gazilerimizi onurlandırmak amacıyla bir mesaj yayınladı.

Gaziler Günü'nün, milletimizin bağımsızlığını ve özgürlüğünü koruma mücadelesinin sembolü olan kahraman gazilerimizi onurlandırmak için özel bir gün olduğunu vurgulayarak, bu anlamlı günde gazilerimize olan minnettarlığını dile getirdi.

Başkan Erol, mesajında şunları söyledi:"Ülkemizin bağımsızlığı ve bütünlüğü için canlarını feda eden, vatan sevgisi uğruna mücadele eden kahraman gazilerimizi bu özel günde selamlıyor ve minnettarlığımızı sunuyoruz. Onların fedakarlıkları, milletimizin birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmeye devam etmektedir. Gazilerimiz, ülkemizin her köşesinde tarihi bir miras olarak yaşamaktadır. Bu nedenle Gaziler Günü, onları anmak, saygı göstermek ve tüm milletimizin bu kahramanları unutmamasını sağlamak için büyük bir fırsattır "dedi.