BAŞKAN ÇERÇİOĞLU ÇİNE PEYNİR HALİ KAPALI PAZAR YERİ’NİN AÇILIŞINA KATILDI

BAŞKAN ÇERÇİOĞLU ÇİNE PEYNİR HALİ KAPALI PAZAR YERİ’NİN AÇILIŞINA KATILDI

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine Belediyesi’nin gerçekleştirdiği çalışmalarla modern bir görünüme kavuşan Çine Peynir Hali Kapalı Pazar Yeri’nin açılışına katıldı...

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine Belediyesi’nin gerçekleştirdiği çalışmalarla modern bir görünüme kavuşan Çine Peynir Hali Kapalı Pazar Yeri’nin açılışına katıldı. Açılışta Başkan Çerçioğlu’na, Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Cumhuriyet Halk Partisi Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, meclis üyeleri ve muhtarlar eşlik etti. Açılı sonrası pazarı gezen Başkan Çerçioğlu’na pazarcı esnafı, akaryakıt ve girdi maliyetlerinin yüksek olmasından dolayı dert yakındı. Vatandaşlar ise pazardaki fiyatların yüksekliğinden şikâyet ederek artık geçinemediklerini söyledi. Başkan Çerçioğlu üreticilere verdikleri destekleri hatırlatarak, “Her zaman üreticilerin ve vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. 

Hizmet teşekkürü

Eski Peynir Hali’nin yenilenen yüzü ile hizmet vermeye başlamasından dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden vatandaşlar, Başkan Özlem Çerçioğlu’na ve Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’e teşekkür etti.