AZERBAYCANLI MÜZİSYENİN YENİ KLİBİ "ZEYTİN MEVSİMİ

AZERBAYCANLI MÜZİSYENİN YENİ KLİBİ "ZEYTİN MEVSİMİ

Aydın'ın sevilen sanatçılarından Azerbaycan asıllı Akel Orkhan Recebov, söz ve müziği kendisine ait olan “Zeytin Mevsimi” adlı şarkısına klip çekti. Yaklaşık 15 yıldır Aydın'daki çeşitli mekânla.....

Aydın'ın sevilen sanatçılarından Azerbaycan asıllı Akel Orkhan Recebov, söz ve müziği kendisine ait olan “Zeytin Mevsimi” adlı şarkısına klip çekti.

Yaklaşık 15 yıldır Aydın'daki çeşitli mekânlarda, sahne alan Azeri şarkıcı Akel Orkhan Recebov, kentteki zeytin ağaçlarından esinlenerek hazırladığı “Zeytin Mevsimi” isimli şarkısına çektiği yeni klibini sevenleri ile buluşturdu. Recebov’un söz ve müziği kendisine ait olan pop-slow tarzındaki “Zeytin Mevsimi” şarkısının klibi, Efeler’in Danişment Mahallesi’nde yönetmen ve kameraman Andrey Kornev tarafından çekildi. Tüm dijital platformlarda yayımlanan klip, daha önceki şarkıları; “Sensiz neylerim ben, “Yağmurla gelen kadın” ve “Biçaresin” şarkılarının ardından oldukça ilgi görerek kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenildi ve dinlenildi.

“ZEYTİN MEVSİMİ ÇOK BEĞENİLDİ”

“Zeytin Mevsimi” şarkısı ile ilgili sevenlerinden çok olumlu tepkiler aldığını söyleyen Akel Orkhan Recebov, "Bugüne kadar 90 tane şarkı yazdım, bunlardan sadece dört tanesine klip çekme şansım oldu. Son olarak, Aydın’ın doğasından esinlenerek yazdığım “Zeytin Mevsimi” isimli şarkıma klip çektim. Pop-slow olan şarkımızın klibi, tüm dijital platformlarda yerini aldı. Yayımladığı günden beri çok güzel tepkiler alıyorum. Dinleyenler, bana gerek sosyal medyadan, gerekse telefonla ulaşarak, tebriklerini iletiyor. Bundan daha güzel mutluluk olamaz. İnşallah, “Gaf İnsanları” isimli şarkımızı da çok kısa sürede piyasaya süreceğiz" ifadelerini kullandı.