Aydın'da Seçim Sonrası 50 kişi AK Parti'ye katıldı

Aydın'da Seçim Sonrası 50 kişi AK Parti'ye katıldı

Aydın’da Büyük Türkiye Partisi Efeler İlçe Başkanı Aykut Özsu ile birlikte partilerinden istifa ederek AK Parti’ye geçen 50 kişiye ro.....

Aydın’da Büyük Türkiye Partisi Efeler İlçe Başkanı Aykut Özsu ile birlikte partilerinden istifa ederek AK Parti’ye geçen 50 kişiye rozet takıldı. 

 AK Parti Efeler İlçe Başkanlığında düzenlenen törenle AK Parti'ye katılan 50 kişiye rozetleri takıldı. Programa AK Parti Aydın Milletvekilleri Seda Sarıbaş ve Ömer Özmen, İl Başkanı Gökhan Ökten, Efeler İlçe Başkanı Oğuz Kendirlioğlu ile İlçe Kadın Kolları Başkanı Hümeyra Ege katıldı.

ÖZSU YUVASINA GERİ DÖNDÜ

Ak Parti'ye yeni üye olan 50 kişiye parti rozeti taktıklarını belirten İlçe Başkanı Kendirlioğlu, “Halkımız oylarını demokrasiden yana kullanarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı 13. Cumhurbaşkanı olarak tekrar seçti.  Tüm teşkilatımıza özverili çalışmaları için teşekkür ederim. Seçimden sonra Büyük Türkiye Partisi Efeler İlçe Başkanı Aykut Özsu, bana ‘Yuvaya tekrar dönmek istiyorum’ dedi. Onu tekrar yuvasına kavuşturduk. Bunun yanında partimize hizmet etmiş ancak üye olamamış arkadaşlarımıza da rozet takacağız. Partimize katılan herkese hoş geldiniz diyorum. Hayırlı olsun" dedi.  

“CUMHURBAŞKANIMIZA HİZMET EDECEK OLMAKTAN MUTLUYUM, GURURLUYUM, ONURLUYUM"

AK Parti'ye katılan Aykut Özsu ise “Bundan sonra Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a hizmet edecek olmaktan mutluyum ve gururluyum.  Partime geri dönmeme vesile olan herkese teşekkür ederim” diye konuştu.
Konuşmaların ardından AK Parti’ye üye olan 50 kişiye rozetleri takıldı.

CUMHURBAŞKANI POSTERLİ TRAKTÖRÜYLE PARTİYE GELDİ

Çiftçi Ramazan Yağız, rozet törenine traktörü ile geldi. Traktörün önüne Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın afişini asan Yağız, “Cumhurbaşkanımızı çok seviyoruz. Tekrar onu başımızda gördüğümüz için çok mutluyuz. Büyük Türkiye yolunda destek olmak için ben de AK Parti'ye katıldım” ifadelerini kullandı.