ANCIN: "Aydın maalesef çevre illeriyle rekabet edemez hale geldi"

ANCIN: "Aydın maalesef çevre illeriyle rekabet edemez hale geldi"

AK Parti Aydın Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın; Aydın'ın kötü yönetildiğini ve çevre illeriyle rekabet edemez hale geldiğini belirterek, yerel seçimlerde Aydın’a AK Parti bayrağının dikileceğ....

AK Parti Aydın Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın; Aydın'ın kötü yönetildiğini ve çevre illeriyle rekabet edemez hale geldiğini belirterek, yerel seçimlerde Aydın’a AK Parti bayrağının dikileceğini söyledi. 

"Aydın’ı hak ettiği konuma getirmemize ve Ak belediyecilik anlayışını hakim kılmamıza çok az kaldı” diyen Ancın yaptığı açıklamada: “Kıymetli Aydın halkı, Aydın iyi yönetilmiyor. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi Aydın maalesef çevre illeriyle rekabet edemez hale geldi. Denizli ve Manisa’nın özellikle son 15 yıl içerisinde büyük atılım yaptıklarına hep birlikte şahit olduk. Peki onların bu başarısının sırrı neydi? Kuşkusuz ki birçok farklı sebep var bu başarının yakalanmasında fakat bence en önemlisi kent kültürünü oluşturacak mekanizmalar ortaya çıkardılar. Kent paydaşları birbirleri ile sürekli diyalog kurabildiler ve ortak hedefler etrafında kenetlenebildiler. Diğer taraftan ise Aydın’da ise Büyükşehir-Valilik-Üniversite-İlçe Belediyeleri-Meslek Odaları-Sivil Toplum Örgütleri gibi paydaşların diyaloğu sonucu ortaya çıkabilecek kent vizyonu bir türlü ortaya konamadı” ifadelerine yer verdi.

AYDIN’A AK HİZMETLER GELECEK
 Yerel seçimlerde Ak kadroların göreve gelerek Aydın’ın kaderinin değişeceğini kaydeden Ancın, “Bizler, ak kadrolar; yerel iktidarımızda kent paydaşları ile kent vizyonu oluşturmaya, ilimizi tarım, turizm ve sanayi alanında ilerletmeye ve en nihayetinde Aydın’a ak belediyeciliği getirerek hizmet odaklı bir anlayış ortaya koymaya geliyoruz. Aydın’a Ak Parti bayrağını dikmemize, Aydın’ı hak ettiği konuma getirmemize, Ak belediyecilik anlayışını hakim kılmamıza çok az kaldı” dedi.