Akşener’den Aydın’a Mesaj Var! ‘Bu İktidarı Göndereceğiz’

Akşener’den Aydın’a Mesaj Var! ‘Bu İktidarı Göndereceğiz’

İyi Parti İl Başkanlığı, milletvekilleri, parti yöneticileri ve partilileriyle bayramın 2. gününde bir araya geldi. Bayramlaşma programına telefon ile katılan İYİ Parti Lideri Akşener, “İnşalla....

İyi Parti İl Başkanlığı, milletvekilleri, parti yöneticileri ve partilileriyle bayramın 2. gününde bir araya geldi. Bayramlaşma programına telefon ile katılan İYİ Parti Lideri Akşener, “İnşallah 14 Mayıs’ta bize musallat olan bu iktidarı göndereceğiz” dedi.

İyi Parti İl Başkanı Recep Taner öncülüğündeki heyet ilk önce Söke ardından Nazilli ve sonrasında Efeler ilçesinde partililerle bir araya geldi.

İyi Parti Aydın 1. sıra milletvekili adayı Ömer Karataş’ın telefonu ile görüntülü olarak bağlanan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Aydınlı vatandaşlara seslendi. Genel Başkan Akşener; ‘Benim değerli ailem hepimizin Ramazan Bayramı mûbarek olsun.26 Nisan Çarşamba Günü Aydın’da sizlerle bir araya geleceğiz.İnşallah 14 Mayıs’ta bize musallat olan bu iktidarı göndereceğiz.Millet ittifakı olarak iktidara çok yakınız. Allah’ın izni ile bu bozuk düzenden kurtulacağız.Aydın da 1. Parti olmak ve beni başbakan yapmak için çok çalışmanız lazım, ben başaracağınıza inanıyorum.Çarşamba günü görüşmek üzere.Kalın sağlıcakla.’ diye konuştu.

İyi Parti Aydın İl Teşkilatı’nın bayramlaşma programına Aydın İl Başkanı Recep Taner, İl Yöneticileri, İlçe Başkanları, Milletvekili adayları, milletvekili aday adayları, belediye meclis üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve çok sayıda partili katıldı.