AKBÜK MAHALLESİ’NDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

AKBÜK MAHALLESİ’NDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Didim Belediyesi, Akbük Mahallesi’nde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Didim Belediyesi, vatandaşların daha konforlu ve modern bir kentte yaşamlarını sürdürebilmeleri için kentin dört bir nokt....

Didim Belediyesi, Akbük Mahallesi’nde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Didim Belediyesi, vatandaşların daha konforlu ve modern bir kentte yaşamlarını sürdürebilmeleri için kentin dört bir noktasında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 

Didim Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, Akbük Mahallesi 5661 sokakta yol yapım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yakın zaman içerisinde bitmesi planlanan çalışmaların ardından vatandaşlar daha konforlu imkanlarla ulaşımlarını sağlayabilecek.

Devam eden çalışmalar hakkında bilgiler veren Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından belirlenen program dahilinde yol yapım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Vatandaşlarımızın daha modern ve estetik bir kentte yaşamaları için çalışmalarımız ara vermeden devam edecek.” ifadelerini kullandı.