AK Parti ikinci tur için Aydın’ı karış karış geziyor

AK Parti ikinci tur için Aydın’ı karış karış geziyor

28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu nedeniyle AKParti’ninAydın’daki kadroları ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Aydın İl Başkanlığı tarafındankoordine edilen çalış....

28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu nedeniyle AKParti’ninAydın’daki kadroları ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Aydın İl Başkanlığı tarafındankoordine edilen çalışmalarda, milletvekilleri, adaylar ve aday adayları sahaya indi.

Türkiye, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunubekliyor. Siyasipartiler de vatandaşları ziyaret ederek partilerinin adaylarına destek istiyor. AKParti AydınİlBaşkanlığı tarafından da Aydın’ın dört bir yanını kapsayan bir çalışma programı hazırlandı.Milletvekili seçilen isimler, aday adayları ve adaylar ile parti gönüllüleri kapı kapı dolaşarakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istiyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimlerin ilk turunda aldığı oyu arttırmakiçinçalışmalarına devam eden AK Parti’nin ziyaretlere devam edeceği öğrenildi.