AK Parti Aydın’da parola 5 Vekil

AK Parti Aydın’da parola 5 Vekil

AK Parti Milletvekili Adaylarının tanıtım toplantısının sonuncusu, Efeler İlçe Teşkilatı’nda gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan 1. Sıra adayı Mustafa Savaş da, 8. Sıra adayı Mehmet Arkun da Ay....

AK Parti Milletvekili Adaylarının tanıtım toplantısının sonuncusu, Efeler İlçe Teşkilatı’nda gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan 1. Sıra adayı Mustafa Savaş da, 8. Sıra adayı Mehmet Arkun da Aydın’daki 4 milletvekili sayısının 5 olacağı vurgusunu yaptı.

 

 

AK Parti Aydın İl Başkanlığı koordinesinde gerçekleşen AK Parti Aday Tanıtım Toplantılarının 17’incisi, AK Parti Efeler İlçe binasında gerçekleşti. Adnan Menderes Bulvarı üzerinde konfetiler patlatılarak ve karanfillerle karşılanan Aydın Milletvekili Adayları Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş, Ömer Özmen, Mustafa Abak, Mehmet Umut Tuncer, Duygu Göğde, Murat Gün ve Mehmet Arkun ile partililer ve vatandaşlar, toplantı salonunda buluştu.

 

AK Parti Efeler İlçe Başkanı Oğuz Kendirlioğlu’nun açılış konuşmasının ardından söz alan AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, “Değerli dava arkadaşlarımız, çok önemli bir seçime gidiyoruz. 14 Mayıs sadece AK Parti için, Cumhur İttifakı için, Türkiye için değil, tüm dünyanın takip ettiği önemli bir seçim. Dost, düşman şuan herkes Türkiye’nin seçimlerini takip ediyor. Bu seçim Türkiye’nin seçimi, Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimi. Bütün İslami coğrafya dua ediyor Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’de Cumhurbaşkanlığına devam etsin diye. Çünkü onların umudu olmuş bir ülkeyiz, onların umudu olmuş bir lidere sahibiz. Dünya lideri böyle olunuyor” dedi.

 

AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Mustafa Savaş da, “İlk günkü aşkla, heyecanla çalışıyoruz ve tüm ilçelerimize büyük bir coşku var, bir heyecan var.  Bu coşku ve heyecan inşallah 14 Mayıs’ta Aydın’da Efeler’de, tüm ilçelerde sandığa yansıyacak. Sandığa yansıyan bu coşku ve heyecan Aydın’dan Ankara’ya, Ankara’dan da tüm Dünyaya yayılacak inşallah. 14 Mayıs akşamı Aydın’da güzel bir temsille, güzel bir milletvekili sayısıyla en az beş milletvekili arkadaşımızla birlikte Ankara’da Aydın’ımızı temsil edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yoğun katılımın olduğu toplantıda bir partilinin fenalaşması, İl ve İlçe Başkanları ile milletvekili adaylarını tedirgin ederken, boş odaya alınan vatandaş ile Mustafa Savaş yakından ilgilendi. Adayların kendilerini tanıttığı konuşmalarında ise, Aydın’dan en az 5 milletvekili çıkacağının vurgusunu yaptı.